Hey iedereen,
Ik wist niet goed waar ik dit onderwerp moest plaatsen, bij medisch of opvoeding, dus heb ik het maar hier gezet.
Een half jaar geleden of zo zijn we naar de kermis gegaan en mijn vriend heeft aan zo'n schietkraampje een laser gewonnen. Zo'n kleine sleutelhanger.
Ik wilde Jackie's reactie op het lichtje wel eens weten en ik ontdekte dat ze er niet genoeg van kan krijgen. Als ik de laser over de muren en de grond laat gaan, gaat ze erachter aan als een echte jachthond. Ze heeft er echt plezier aan en ik vond het een leuk speeltje voor binneshuis, als het buiten regent kan je niet echt gaan voetballen met de hond 
Ik doe het ook niet elke dag omdat ik eens in een programma gezien heb dat honden een 'lichtobsessie' kunnen krijgen.
Ik merk wel dat ze, als ik de laser na een kwartiertje opberg (langer doe ik het echt niet) zeker nog een half uur opgewonden is en zoekt naar het rode stipje.
Ik vond het een leuk middeltje om haar binnen te entertainen en te laten rondkrossen, maar ik wil niet dat ze verslaafd raakt aan het ding.
Dus zou het echt een lichtobsessie kunnen opwekken? Beter stoppen ermee? Of 1 keer in de week doen zodat ze geen dagelijkse 'dosis' krijgt die een verslaving zou opwekken.
Ik heb al rondgeneusd in de dierenwinkel voor een binnenshuisspeeltje die m'n jack echt vermoeid... Jack russels hebben dat echt nodig. Had zo'n speelgoed gekocht voor aan de deur, maar dat ding was binne het uur aan flarden.
Op zeepbellen jagen vind ze ook fantasisch (heb zo'n bellenblazer) maar dan wordt mijn huis een zootje en das ook niet de bedoeling
Dus leuke ideetjes iemand ? Hou er wel rekening mee dat het om een jack gaat, ze bijt een tennisbal in vijf minuten aan flarden en een gewoon piepding is ze na enkele minuten beu.
En wat denken jullie over die laser ?
Groetjes
Elisa



