Malu (gast)
Hoi allemaal,
Ik heb nu bijna 3 weken een pup. Hij is nu 11 weken en is heel vervelend naar mijn hond van 8 maanden. Vooral tijdens het uitlaten springt hij steeds op de oudere hond en dan gromt/blaft ie. Mn oudere hond reageert er amper op, af en toe krijgt ie een snauw maar that\'s it. Dit maakt het voor mij onmogelijk om ze samen uit te laten aangezien de riemen steeds door elkaar gaan en ze rennen om me heen, luisteren voor geen meter. Terwijl ik vrij consequent ben en de oudere hond luistert wel goed. Wel aan het puberen maar zeker niet onhandelbaar. Ik laat ze ook vaak apart uit maar als ik soms even geen tijd heb wil ik ze wel samen kunnen doen. Ik sta dan echt voor lul op straat. Bovendien vind ik dat ze gewoon tegelijk uit gelaten moeten kunnen worden. Binnen doet hij het ook, vaak op mijn oudere hond springen. Vaak spelen ze wel maar hij blaft en gromt er ook bij. Hij krijgt genoeg slaap, ik geef hem vaak een time out als hij heel druk is, dan gaat ie in zijn bench. Meestal gaat hij dan ook wel slapen maar ik betrap mezelf er wel op dat ik hem vrij vaak in de bench heb zitten om zelf even bij te komen. Begrijp me niet verkeerd, ik was voorbereid op drukte, zeker in de puppentijd maar dit is echt heel vervelend! Heeft iemand advies?






rustig aan, en met veel geduld zal je een goeie hond krijgen, een pup die al de klap op zijn kont krijgt of een plantenspuit daar schiet je niets mee op. je krijgt juist een onhandelbare hond ervan.



Volgens mij en de leidster van de cursus is dit heel normaal gedrag en corrigeert de oudste heus zelf wanneer nodig. Succes!!!





