joy`s kiphap avontuur

36 reacties · pagina 2 van 2

patricia, *Spikey* Nino & Lola

8 juli 2011, 15:03 3 doggies

Ziet er heel leuk uit :-D
Ze heeft het wel naar der zin gehad :-D

Fijn dat je het overige heb opgedeeld aan de andere honden :-D
Ik snap dj- angela daar in wel..
Vooral als het om vlees gaat, ik ben zelf vegatarisch, dus ben ook nogal sceptisch over vlees,vis weggooien ;-)

En ga je met je andere honden, ook dat "snoepspelletje" doen? :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "joy`s kiphap avontuur" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia schreef het onderwerp

8 juli 2011, 17:28

Jazeker ga ik dat doen maar onze Dimi heeft momenteel alleen maar oog voor ons meisje!

Eef en Tjibbe

8 juli 2011, 17:35

Leuk hoor! :-D Doe ik voor Tjibbe ook wel eens. Maar ik ben wel altijd een beetje bang dat ie z'n rug verdraaid...ze staan altijd zo te stunten onder die waslijn!

Marjolijntjuh

8 juli 2011, 17:47 3 doggies

Wat een gaaf idee zeg!
En een leuk filmpje natuurlijk O-) .
Ga dat straks ook eens proberen met de katten, die zijn gek op kippie's en hebben ze gelijk wat te doen hihi.
Bugs mag helaas niet springen of iets vanwege zijn rug, dus eens kijken of ik daar iets op kan verzinnen.

Shawna & Nala

8 juli 2011, 19:15 3 doggies

Dit heeft Nala ook wel eens gedaan op de open dag van Jumper, maar dan met frolic brokjes. Ze vond het geweldig:-D

Maar echt een superidee om het met kip te gaan doen:-) Nu nog een stuk touw zoeken en eten maar, voor rauwe kip doet ze alles!

Hier wordt ook wel aardig vaak wat weggegooid hoor.. Drie aardappels teveel? Dan gooien we het weg. Vijf aardappels teveel? Dan doen we ze in de koelkast en bakken ze de volgende keer op. Maar het gaat mij te ver elke aardappel in te vriezen. Als een hond hier van geniet, waarom niet?

En trouwens, dit weet ik uit eigen ervaring, hetgeen wat men aan vlees o.a. niet koopt in de supermarkt wordt gewoon weggegooid. Dus of het nu thuis is of niet, het wordt uiteindelijk weggegooid als niemand het koopt. Dus dan kan je net zo goed de hele supermarkt leegkopen als je dit al zielig vind.

Corina

8 juli 2011, 19:20 3 doggies

"

Fijn dat je toch echt dat ik ergens een punt heb. Natuurlijk is het haar geld en haar hond.
En natuurlijk kunnen we dat stukje kip niet opsturen of weggeven aan een buurvrouw die van de voedselbank moet leven.
En als ik dan gelijk lees dat het is weggegooid........Later komt ze daar zelf op terug en opeens heeft ze het uitgedeeld, is toch prima. Het is maar mijn eigen mening.

Maar om op je vraag terug te komen: Nee, wij gooien hier niets weg. Ik koop met beleid mijn producten en ik kook (mijn man kookt) aardig precies de hoeveelheid. Daarbij vriezen we ook dingen in. En ja, 1 aardappeltje gaat nog wel eens de kliko in.
Maar het ging mij echt om die stukken kip.

Sorry voor de vervuiling van je topic, maar ik moest het gewoon even kwijt. Het viel me gewoon op. Thats all. "



Ja ik ben zelf ook niet van het weggooien hoor daarom dat ik het wel snap. Er is gewoon veel armoede op de wereld.


Maar ach, ik denk niet dat ik het voor elkaar om niks te verspillen haha. Maar ik doe me best :P

Ik vind het happen wel echt een super idee om met de hondjes van mijn vriend te doen XD

corrie koopman

8 juli 2011, 19:29

Ik vind het een leuk idee van je.
De hond heeft zo nog iets te doen.
En ze heeft er ook nog eens plezier in. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "joy`s kiphap avontuur" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^