vanavond naar "puppycursus"

4 reacties

Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

6 juli 2011, 18:11

hallo, Mainey hier.

Vanavond mag ik naar puppycursus hoorde ik het vrouwtje zeggen.
vind het best wel spannend, ben al een keer op de KC geweest en wow wat waren daar toen veel honden, gelukkig werd ik toen gedragen :-D

Maargoed, ben benieuwd wat voor leuke speelmaatjes er in de groep zitten. Weet al wel dat er al een andere shetlie in de les komt, waar ik al een keer mee gespeeld heb dus dat word feest :-D

ook zag ik net al lekkere snoepjes voorbij komen :-D

Wish me luck!!!

(zal laten weten hoe het was!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vanavond naar "puppycursus"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

6 juli 2011, 18:12 3 doggies

Wat leuk zeg! :-) Inderdaad wel spannend!
Het wordt vast gezellig :-D
Heel veel succes en plezier!

corrie koopman

6 juli 2011, 18:31

Wat leuk dat je naar puppie les gaat. :-)
Het is heel erg leuk hoor wij Isa en Bowie hebben daar ook op gezeten.
En het vrouwtje had ook altijd lekkers mee of stukjes rodiworst nu daar deden wij wel ons best voor.
Heel veel plezier straks.
Vertel je wel hoe je het vond.

Caroline & Nina

6 juli 2011, 22:49

Veel succes voor de volgende lessen!
En hoe was het?
Bij Nina was de eerste les een... ramp! Ik bestond niet meer omdat ze enkel wou spelen met de andere puppy's. Gelukkig ging het daarna veel beter. Ze doet echt haar best! En het is gewoon super leuk.
Veel plezier nog! :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vanavond naar "puppycursus"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^