vakantie!

5 reacties

Anoniem (gast)

2 juli 2011, 20:01

Hoi,
De vakantie is voor sommige mensen al bezig.
Wat gn jullie allemaal doen met je hond deze vakantie?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hannah & Bink† en Beertje

2 juli 2011, 20:06

Pff... We gaan lekker naar Normandië.
Gezellig spelen met 'm en rennen op het strand! Helaas is ongeveer 80 % daar bang van m'n Bulletje :-( Op het leukste strand mag hij helaas niet komen.. :(
Maar we gaan thuis grote wandelingen maken, en dollen met de paarden op stal!


Groetjes van Hannah & een poot van Bink! :-D

Puck en Inca

2 juli 2011, 20:06

Opvoeden, cursussen, heel veel knuffelen en plezier maken ;-)

corrie koopman

2 juli 2011, 20:12

Wij gaan pas weer in september op vakantie.

Esther&Tibbe

2 juli 2011, 20:14

Onze vakantie (nou ja 1 week vrij) hebben wij al gehad en we zijn naar landal lommerenbergen in Limburg geweest. Speciaal omdat de hond lekker mee kan.
In de september zouden wij lekker 11 dagen naar turkije gaan maar Tibbe is bij ons gekomen en ik wil hem zijn eerste jaar nog niet uit logeren laten gaan en stiekem kan ik denk ik ook niet zo lang zonder hem dus dit jaar even niet naar het buitenland. Maar wellicht nog een keer naar een bungalowpark waar we alle drie kunnen genieten.

tineke

2 juli 2011, 20:27

wij gaan met de boot op vakantie met ons honden

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vakantie!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^