Hoera Mika zwemt.

3 reacties

Janaida & Mika

6 juni 2011, 12:14

Sinds zaterdag kan Mika zwemmen. Ze kon het natuurlijk al veel eerder maar dat wist ze zelf nog niet O-) Ze was aldoor al wel heel gek op water en ging er ook in om te spelen, maar ze moest de grond onder de poten voelen. Maar zaterdag op cursus zijn ze wezen zwemmen met de honden en is Mika geholpen om de vaste grond los te laten en te gaan zwemmen. Na een paar keer geholpen te zijn nam ze de sprong zelf naar het diepere water en nu zwemt ze. Vanmorgen naar het bos geweest en ze rende de vijver weer in en keek achterom van "waar blijft de bal". En ja hoor de bal er in gegooid en ze ging hem zwemmend achterna. Geweldig!!!!! :-D Dit is ook voor haar een goede manier om haar energie kwijt te raken omdat ze door haar dichte "husky" vacht heel erg snel heet word en nu koelt ze gelijk af door het water.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoera Mika zwemt." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia & Tank

6 juni 2011, 16:58

Jee wat goed zeg.
En wat voor Mika dat ze eindelijk lekker kan zwemmen.
Volgende keer foto's maken he.

Janaida & Mika schreef het onderwerp

6 juni 2011, 17:11

Jahhh ik had beide keren geen toestel bij me. Maar dat moet ik wel gaan doen. Want soms loop ik in het bos en dan doet ze soms iets en dan zou ik dat vast willen leggen.
Maar als ik het bos in ga heb ik mijn zakken vol met spullen O-) (ballen, zakdoekjes, hondesnoepjes enz...|) en daar moet dan dat toestel nog bij en als dan de ballen nat zijn dan heb ik ruimte tekort.
Ik denk erover om een heuptasje te kopen waar ik spullen in kan doen. :-D

Anita

6 juni 2011, 21:01

Fijn dat Mika zwemt!
Inderdaad goed om energie kwijt te raken en voor afkoeling.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoera Mika zwemt." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^