Iggy eet poep!!

10 reacties

Iggy/Milo

20 mei 2009, 19:34

We hebben Iggy nu 1 maand, in de eerste dagen merkte ik dat hij poep van andere honden en katten op at..
Maar dat was zo weer over toen ik hem ander voer ben gaan geven.
Nu sinds een paar dagen doet hij het weer.. En hij eet ook stokje op..
Een echte schrokop want voor ik het weet is 'het'op..
Ik hoorde van iemand dat ik hem een eierkoek moet geven.
Weet iemand hoe ik dit het beste op kan lossen??

Groetje Lesley

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Iggy eet poep!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

20 mei 2009, 20:00 3 doggies

Hoi,

Lees dit eens door...

http://www.dierenklinieklemmer.nl/page9/page195/poep-eten.html

Succes, lieve groet, Ilja

aadje

20 mei 2009, 21:27

haha ik ken het wel een beetje!

maar onze Daena speelt er eigenlijk meer mee!

dan komt ze in 1 keer met een drolletje naar binnen rennen die ze net buiten vers gelegt heeft O-)

ik weet meestal al wel dat ze "iets" heeft wat niet mag dan rent ze als een speer naar binnen en gaat lekker in een hoekje liggen spelen! ;-)

diana

20 mei 2009, 21:55

jaaa hier heb ik het ook heel vaak met misty

die vond het ook zo een heerlijke snack !!

de andere 2 hebbe nog nooit een kuttel in de bek gehad gelukkig

nu doet misty het al een tijdje niet meer

Liesbeth

20 mei 2009, 22:00

Dag,

Bo heeft zwanenpoep, kattenpoep, hondenpoep, paardenpoep, konijnenkeutels gegeten.

Ik kreeg hem met 5 mnd. na 11 jaar relaxed met mijn vorige collie te hebben gewandeld, besefte ik dat ik mss nooit meer zo zou kunnen wandelen.

Ik heb geleerd om eerder dan Bo de drollen te zien en hem voor te zijn en als hij er toch een te pakken had, los te zeggen, en als hij los liet te belonen. Als hij het niet los liet heb ik het zelfs diverse keren uit zijn mond gehaald. Hier heb ik weken aan gewerkt.

Paardenpoep eten was het hardnekkigst en katten- en vogelpoep in de tuin, maar ik zie hem niet meer onder struiken zoeken. Hij is nu 1 jr en 1 dg en eigenlijk doet hij het niet meer.


O-)

Yvonne

7 juni 2009, 21:42 3 doggies

Chica at haar poep vandaag ook op :'( en ik ben er zeker van dat het ook eerder deze week is gebeurd.
Ze wordt nooit gestraft als ze ergens poept of plast en ik laat haar ongeveer elke 2 uur uit of ze moet er eerder om vragen.
Ik vind het vies, jakkie bah.

Stephanie

7 juni 2009, 22:28 3 doggies

Hoi lesley,

Ik heb het probleem ook gehad.

Heb advies gevraagd en wat blijkt, in de brokken ( voornamelijk puppybrokken of de wat goedkopere merken voer), bevatten niet alle voedingsstoffen die ze nodig hebben.

Je kunt dus 2 dingen doen, overstappen op ander voer, of je hond de komende 4 dagen 3 keer per dag een halve eierkoek geven ( Hierin zitten namelijk de voedingsstoffen die ze tekort komen).

Groetjes stephanie

Anoniem (gast)

8 juni 2009, 13:05

honden eten poep omdat ze dat lekker vinden. er is nog nooit bewezen dat ze iets tekort komen als ze poep eten. fabeltje

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

8 juni 2009, 14:09

Donna doet het niet meer met haar eigen ontlasting,m aar kattenpoep en vogelpoep daarentegen...
Van de week nog 2 hele koeienvlaaien, en jawel, de hele bench ondergekakt als straffff O-)
En ik opruimen bij het ontbijt!
nog een dag een rommelbuikje hoor daarna.
Mevrouw was ffe lekker aan het dollen in een weiland. O-)

elianne

8 juni 2009, 22:17

Het moeten dan wel de eierkoeken van de echte bakker zijn...Als je de zak open doet ...dan die zware ammonia-lucht

Kimberley

9 juni 2009, 13:28

nina at ook allerlei poep. vooral kattenpoep...
we geven haar al een tijd 1 keer in de week vers vlees. en pens. en sindsdien doet ze het nauwlijks meer. het enige waar ze nu verzot op is buiten is gras. maar daar heb ik geen moeite mee. hihi.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Iggy eet poep!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^