Pippa helaas overleden

47 reacties · pagina 2 van 2

marion

31 mei 2011, 16:12

juist Caitlin daT dacht ik nu precies hetzelfde

walgelijk.....en ik kom hier nu niet meer op terug..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pippa helaas overleden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia & Tank

31 mei 2011, 16:12

Goed gedaan Caitlin.
Ik hoop dat ie snel op slot gaat.

Nou je het zegt Lisa, deze foto



komt van internet bij een broodfokker vandaan.

Precies zoals ik al dacht.

Wat een zielig mens.
En ik kan ook zeggen dat ik 14 ben, dan doet iedereen ineens lief, dit is gewoon iemand (ongeacht leeftijd) die aandacht wil.

Annemieke

31 mei 2011, 16:13

Die pf foto komt me wel vrij bekend voor hoor! als het echt gebeurt is vind ik het te gek voor woorden!

gorby2009

31 mei 2011, 16:13

" Heb het Mod team een PB gestuurd. Hopelijk gaan de topics op slot, eventueel een ban.

Ik vind het heel erg als mensen dit soort verhalen verzinnen, zelfs walgelijk. Wekelijks verliest iemand hier zijn/haar dierbaarste vriend, en dan gaat iemand er op deze manier mee om. "


tja, hopelijk is Luna nog jong en snapt ze uit onze reactie's dat haar verhaal over Pippa heel dom was en begrijpt en voelt ze dat zoiets niet kan.

die ban..... ach, van mij mag ze gerust meelezen, misschien leert ze ervan hoe wel met gezellig te praten, ook als je geen hondje hebt en dat daar dit soort verhalen helemaal niet nodig zijn.

Lisa

31 mei 2011, 16:13

Slotje er op, dit is gewoon walgelijk dat iemand hier zo de boel probeert op te stoken!

Nikki & Hero

31 mei 2011, 16:13

Hopelijk leert ze iets uit deze situatie.

Nikki, vrouwtje van Baco & Dani

31 mei 2011, 16:16

Waarom moet je hier voor nou de aandacht hebben voor deze onzin?
Je heb haast geen idee hoe dit is voor andere mensen die echt hun hondje zijn verloren hieraan. iig vind ik het ook een raar verhaal.
Hier mag zeker weten een slotje op ;-)

Eefje • Yuna

31 mei 2011, 16:17

Kan het niet zo zijn dat ze die pup bij die broodfokker heeft gekocht? Of worden die foto's van die Chi's al jaren gebruikt?

B met D&A†

31 mei 2011, 16:17

Heel jammer dat dit gebeurd is...

Rosemarijn

31 mei 2011, 16:18

Nou heb net ook even de andere topics doorgelezen. Wat een vreemd verhaal zeg. Ik hoop echt dat ze het allemaal verzonnen heeft.
Anders is het wel heel erg sneu voor dat kleine pupje!

Mocht het echt gebeurd zijn dan moeten deze mensen een verbod krijgen op het houden van honden!

Helaas bestaat zoiets nog niet in Nederland. Ik ken namelijk wel meer mensen die absoluut geen hond zouden mogen houden!

Cgoedgekeurde fokker

31 mei 2011, 16:19

" Kan het niet zo zijn dat ze die pup bij die broodfokker heeft gekocht? Of worden die foto's van die Chi's al jaren gebruikt? "


Volgens mij gebruiken de puppyfabrieken de standaard foto's..Altijd pups van 5 weken oud in het gras rond huppelend.

Lisa

31 mei 2011, 16:20

Ja Eefje dat zou kunnen maar bij Hezehof staat dat dit puppen zijn die nu 'beschikbaar' zijn..

Lisa

31 mei 2011, 16:20

Precies Caitlin vandaar mijn alarmbelletje ;-)

Eefje, je gaat toch geen foto, die een broodfokker gemaakt heeft op je profiel zetten.

Dan zet je er een foto op die je zelf gemaakt heeft.
Ze heeft niet eens andere foto's van de pup, toch ook vreemd!

gast (gast)

31 mei 2011, 16:25

En daarom begrijp ik het topic die gestart is , over kinderen op hp ook een heel stuk beter.

Het gaat voornamelijk om dit soort gedrag.complimenten voor de meiden en jongens van d eleeftijd van 15 hier op hp, die een heel stuk volwassener zijn.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

31 mei 2011, 16:35

We zijn in overleg en gaan een en ander uitzoeken. Het topic gaat op slot

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pippa helaas overleden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^