beverly hills chihuahua ,

27 reacties

MYRIAM

25 mei 2011, 07:55

was van de week die film aan het kijken , geniet daar zo van. en dan denk ik wel eens. waar is mij beverly hills chihuahua .??? nou kan je vertellen niet hoor hier. ik denk dat ik de flodder coming to amerika hond heb. die gewoon in je schoenen staat te urineren. zijn poot door de bench optilt en ff een plasjes door de tralies doet. ach ja waarom ook niet, die tralies zitten er niet voor niks in toch. die elke nacht een water bed wil , die hij zelf maakt, door zijn blaas te legen in de bench. die ongeneerd op tafels en stoelen springt en gewoon je eten jat , is het niet van je bord dan het liefst al gemaalt uit je mond. die recycling wil doen, door alleen uit asbakken te trekken. baasje help je toch zo graag. die niet luistert , doen de flodders ook niet. hebben ook bout aan de maatschappij. die naar de grootste honden blaft dat ik denk kijk uit dadelijk ben je kant en klare brok en hoor ik ook, dat doet hij anders nooit en zie ik je uit die hond zijn bek bengelen. waarom heb ik ook hond die het uiterste van gevaar op moet zoeken. waarom ik , maar weet wel dat hij zijn charmes heb en mij laat smelten met die rotkop. maar jammer dat mijn droom niet is uitgekomen , maar wel mijn nachtmerrie. groetjes myriam

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "beverly hills chihuahua ," praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*Boots*Rip*

25 mei 2011, 07:58 3 doggies

hahahaha nou moet ik toch echt lachen :-D

ja die kleintjes zijn erg ze denken dat ze overal mee wegkomen als ze maar lief kijken.

Japjes

25 mei 2011, 07:59 3 doggies

oh wat een verhaal,moet er enorm omlachen :-D wat een boefje

B met D&A†

25 mei 2011, 07:59 3 doggies

Is er iets met Hummer?

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 08:00

boots ja dat denk hij ook , maar helaas hij word wel streng aangepakt, maar ja meneer is niet onder de indruk hoor, waarom zou hij, ???? maar word wel goed opgevoed, maar dringt niet tot hem door denk ahhaa

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 08:02

japje hij is super ondeugend hahaha

bianca ik heb een heel ondeugende hummer die niet hoeft te luisteren van hem he, wel van ons hoor ;-)

B met D&A†

25 mei 2011, 08:09 3 doggies

Heerlijk he :-D
Hij maakt het wel heel bont haha.

Lotte

25 mei 2011, 08:15 3 doggies

Haha, wat een geweldig verhaal!

Heerlijk toch, zo'n jonge pup!

Tenminste beter dan zo'n Chi'tje in een tutu in een handtas... ;-)

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 08:19

bianca hummer maakt het super bont. maar hij heb wel een heel lief en vrolijk karakter hoor , dat wel, maar heel ondeugend hahhaa.


lotte is zeker leuk , nou hummer heb ook kleren , maar hij mag hond zijn. hij rolt er mee p de vloer speelt erin en stoeit ermee draag het niet altijd he en hele dagen, maar hij is een klein wild varkentje, net lag hij in een hoop vers gemaaid gras te rollen, , dan geniet hij he hahahha en ik dan ook wel hoor. maar hij hou je wel bezig hoor


O-)

Lotte

25 mei 2011, 08:25 3 doggies

Haha, je schrijft ook zo geweldig leuk! Vlinder en Noa hebben ook een jasje voor de kou en ergens op zolder liggen wel wat leuke shirtjes, soms trek ik er één aan om een foto te maken, maar meer ook niet!

Hoe oud is Hummer nou?

B met D&A†

25 mei 2011, 08:27 3 doggies

Haha.

Je had hem beter whiskey kunnen noemen hahaha

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 08:31

ja hier hetzelfde hoor lotte meestal voor een foto , maar meer ook niet, maar hij vind het niet erg. hij is nu 4.6 maanden. dus moet nog gaan puberen hahahaa


bianca ja wilde hem eerst chuckie noemen. blij dat ik dat niet gedaan heb. nu is hij terror hummer hahahaha

Natascha en bono

25 mei 2011, 08:33 3 doggies

dat is inderdaad een kleine boef
hoop dat het bij het puppie zijn hoort voor je en dat het strax minder word hahahah ;-)

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 08:35

natascha ja een hele kleine boef hahahaaa. nou hoop niet dat iedere pup zo is hoor, haha durft niemand geen pup meer te nemen straks denk ;-)

nora jazzy en poppy

25 mei 2011, 12:53 3 doggies

:-D :-D lekker stout :-D


grt noor en een pootje van jazzy en poppy

Joy & Luna

25 mei 2011, 13:15 3 doggies

hahaha sorry moet er zo om lachen.

Ik herken het uitdagen en ondeugend zijn en vervolgens kijken alsof ze van niets weten. Met grote ogen kijken ze van huh? ik deed niets O-)

Veel succes ermee :-D

Hanne baasje van Bonny

25 mei 2011, 14:11 3 doggies

Hahaha Myriam je hoeft in ieder geval niet bang te zijn dat je je verveeld ! ;-)

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 14:51

hahah anna ja dat doe ik ju al hoor mijn hart vasthouden. echt waar.

nora yep super stout

liesbeth hij is ook geweldig, maar ben toch ook altijd wel blij als hij besluit ff te gaan slapen hoor hahaa

joy jij weet dus ook hoe het werkt. als ik zeg foei en kom met mijn vinger voor zijn neus , legt hij zijn pootje op mijn vinger, en dan moet je serieus blijven. is soms super moeilijk hoor.

hanne nee daar hoef ik zeker niet bang voor te zijn hoor hahaha

corrie koopman

25 mei 2011, 16:23 3 doggies

Wat heb je er een leuk verhaal van gemaakt.
Leuk toch een lekker klein boefje.

Samantha, Syndi&Casey

25 mei 2011, 16:30 3 doggies

Hahaha, wat een dondersteen! Syndi en Hummer zouden samen een sterk team vormen. Syndi is het sloffenmonster, dus als zij nou ergens een slof vandaan jat kan Hummer er vervolgens in piesen O-)

Lau

25 mei 2011, 16:31 3 doggies

hahahahaahha, Joy is ook ergggggg doordouwend en uitdagend, me oudere dames blijven waarschuwende signalen afgeven, Zoe heb haar al sinds een paar dagen echt gebeten en nog doorgaan hihi, ik loop op me tandvlees door haar pubergedrag en roep zelfs al dat ik het gekkehuis in ken hahaha succes Myriam

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 18:38

ja corrie een echte boef is het hoor ;-)

samantha ja die zouden zeker en goed duo zijn ja. boefje en co hahaha

laura succes heb ik wel nodig ja hahahhaa. en hij is gewoon de baas over de rest he haahahaa

anais ja ik moet er zelf ook wel om lachen hoor hahaha

Nika

25 mei 2011, 20:03 3 doggies

Haha... herkenbaar O-)
Klein hondje, groots karakter!

MYRIAM schreef het onderwerp

25 mei 2011, 21:26

ja nika dat klopt helemaal hahha een heel groot karakter :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "beverly hills chihuahua ," praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^