Art (gast)
Hey hallo,
Na een tijdje te hebben gezocht naar een pup hebben we er eindelijk 1tje gevonden. We zouden hem donderdag op komen halen, zodat ik tijd had om onze jack russel/pintcher kruizing er aan te laten wennen dat ie niet meer de enige hond in huis was. Tijdens de voorbereidingen kregen we te horen dat het pupje ( amerikaanse stafford/sharpei) gisyer al moest worden gehaald. 's avonds om een uur of 10! Dus zonder goede voorbereidingen pup gehaald. Nu is het 1 groot blaf en snauw festijn! En gepiep van de pup! Iemand enig idee wat ik moet doen?
Als de pup in z'n bench zit is er niks aan de hand daar komt onze andere hond ook niet, maar als de pup uotde bench komt gaat het mis!
Groetjes art








Zijn inmiddels echt beste vrienden en spelen heel veel samen. Hoop dat dat bij jou ook snel het geval is en dan kunnen ze vast niet meer zonder elkaar!