Darf Eko net binnen gekregen

31 reacties · pagina 2 van 2

Susanne

24 mei 2011, 22:44

Wij zijn sinds kort ook overgestapt op Darf EKO KVV, en Billie Jean doet het er zo goed op!! Ben echt verbaasd, wat een verschil :-D! Hij had altijd wat last van gevoelige darmen, en tijdens een lange wandeling merkte je ook wel dat het vanaf de derde keer ontlasten aan de erg zachte kant was, maar tegenwoordig knoeiharde drolletjes hoor :-D O-)! En hij vindt het vlees gewoon ook echt superlekker ;-). Bovendien was hij altijd wat aan de magere kant, en je merkt nu ook al dat zn ribbetjes iets minder makkelijk te voelen zijn :-).

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Darf Eko net binnen gekregen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

pippa en ik

24 mei 2011, 23:20

pip krijgt ook vaak darf...prachtig vlees en van die kwaliteit de goedkoopste...Soms krijgt pip jeuk maar dan hebben we net de variatie waar meer kip in zit. Het verhaal van koken zal te maken hebben met dat je der even wat gekookt water over kan doen om de kou eraf te krijgen...veel honden houden wel van dat wat warmer vleesje...het is zeer zeker niet nodig hoor. In principe zit er in vers vlees ook zeker genoeg vocht. Ze zullen dan ook veel minder gaan drinken. Wat goed is want hun bekkies zijn eigenlijk niet eens op veel drinken gebouwd he (der is een leuk fimpje over hoe een hond drinkt...dat tong kommetje gaat ondertongs ik dacht altijd dat ze het opschepte)ik doe er welleens een plens gekookt water over als het erg warm is buiten...heb dan een fijn idee dat pip echt genoeg vocht binnen krijgt. En pip vindt "soepige' darf net zo zalig:-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Darf Eko net binnen gekregen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^