puppy overgeven diaree en niets binnen houdenhttp://www.hondenpage.com/hondenforum/index.php

0 reacties

diny

15 mei 2011, 05:16

hey,

ik zit in een vervelende situatie.
ik heb een week geleden een puppy gekocht bij mensen thuis in het begin ging alles goed speelde heel de dag at goed en alles.
waar ik van verschoot want ons dutske is nog maar net6 weken oud.
sinds vrijdag nacht doet hij niets anders dan overgeven en diaree. ik ben toen naar de DA geweest en heb medicatie gehad. maar die helpt niet integendeel het is verergerd.
hij wil niets eten en drinken ik heb al vanalles geprobeert. kippenbouilon, rijstwater, suikerwater, gewoon water met een spuitje en lepeltje. ik heb wat puppymelk gprobeert. hij . mijn familie zegt dat er nog maar 2 opties zijn en dat is bij de dierenarts laten aan de infuus of in laten inslapen. aangezien dat je zijn ribben kunt zien vrees ik voor het ergste. weet hier somsiemand wat meer voor ik naar de dierenarts zou teruggaan. want wil hem echt nog niet laten gaan.
gr

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppy overgeven diaree en niets binnen houdenhttp://www.hondenpage.com/hondenforum/index.php" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^