Layla

15 reacties

Hallo allemaal,

we hebben vandaag weer heerlijk gewandeld. Ik heb een halsband voor Layla gekocht, want ik vind een slipketting maar niks, een drietal ballen, en een lange 10 meter lijn. We hebben lekker gespeeld met de ballen (aan de lange lijn), en geoefend met niet trekken, en we hebben heerlijk (aan het water) gepicknickt. Layla vond het hartstikke leuk, maar ze is nog niet helemaal gek van apporteren, dus moet ik nog maar iets verzinnen. Ze vond het trouwens heel leuk om in de dode vis die aan de kant laag te rollen O-) .(P.S. We gaan waarschijnlijk 28 mei naar de clubdag van de Alphense HondenClub, wie nog meer?)

Hier een paar foto's:




oeps, beetje snel



ja, geef mij die bal nou maar



Ik let goed op de bal, straks vliegt ie weg



hebbes



lekker picknicken aan het water, zien jullie de mooie western halsband?



ondeugend, ik?



Kijk eens, ik kan het wel



Heel stoer, met de wind door mijn haren



En dan nog een knuffel waar ik een beetje raar kijk

Groetjes van Nienke, Simson en Layla

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Layla" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

team Shadow

14 mei 2011, 17:43 3 doggies

wat leuk zeg,
wat een mooie hond is het :-D

Lotte

14 mei 2011, 17:46 3 doggies

Wauw, wat een prachtige hond en wat een leuke foto's!

Anita

14 mei 2011, 17:58 3 doggies

Nou dat was een leuke dag/wandeling voor haar!
Leuke foto's ook. :-D

anais ~ filou&kajou

14 mei 2011, 17:59 3 doggies

wat leuk!!!
ook hele mooie foto's :-D
je ziet dat ze er van geniet! ;-)

Japjes

14 mei 2011, 18:01 3 doggies

wat een leuke foto's :-D

ninnino en Simson & uitlaathond Layla schreef het onderwerp

14 mei 2011, 19:03

Dank jullie wel! Ik vind Layla natuurlijk ook erg mooi O-), en ik ben erg blij dat ik haar mag en kan uitlaten, want haar baasjes (die al wat ouder zijn) kunnen haar door omstandigheden al sinds ze haar hebben niet uitlaten, Layla heeft daarom erg veel energie, en ze is zo goed als niet opgevoed. Dus wat doen we dan? Juist, een slipketting erop. Ik ben echt blij dat ik een halsband voor haar gekocht heb, ze voelt zich er duidelijk beter in.

Groetjes Nienke

Uma & Joker

14 mei 2011, 20:30 3 doggies

Wat is Layla leuk zeg :-D
Ik wil ook wel zo'n uitlaathond :-D

ninnino en Simson & uitlaathond Layla schreef het onderwerp

15 mei 2011, 08:08

Dank jullie wel!

@Uma, haha, ja ze is wel een heel erg leuke uitlaathond

Annika, sorry ik wilde je eigenlijk 3 doggies geven, maar ik klikte mis.

het liefst zou ik vandaag weer met Layla gaan wandelen, maar vandaag moeten we naar Leiden, en dan kan ik natuurlijk niet met Layla lopen.

Hebben jullie nog tips hoe ik haar in een wandeling van anderhalf uur zo veel mogelijk uitdaging kan geven?


groetjes Nienke

Jannie Schrijver

15 mei 2011, 08:15 3 doggies

Hier nog iemand die op slag verliefd raakte. Wat een mooie hond zeg. En wat lief dat jij het lekker uit wil laten. GOED ZO!!!

ninnino en Simson & uitlaathond Layla schreef het onderwerp

15 mei 2011, 18:05

:-D dankjewel! Ik vind het heel fijn om haar uit te laten, en ik doe ondertussen ook nog eens een goede daad.

P.S. Layla staat nu ook op mijn profielfoto ------------>


Groetjes van Nienke, Simson en Layla

Uma & Joker

15 mei 2011, 18:13 3 doggies

Mooie profielfoto :-D

Hoe vaak wandel je nu met haar?

ninnino en Simson & uitlaathond Layla schreef het onderwerp

15 mei 2011, 18:19

Dankjewel :-D,

Ik wandel nu zo'n twee à drie keer per week, ik zou liever nog wat vaker lopen, maar ik moet eerst naar de baasjes toe (ongeveer een halfuur), maar ik doe mijn best om vaak genoeg te gaan.

groetjes nienke

Uma & Joker

15 mei 2011, 18:22 3 doggies

Hey Nienke, ja dat probleem heb ik ook. Ik moet ook een half uur fietsen als ik naar Mojo wil gaan. Dus ik ga meestal maar 1 of 2 keer per week :'( Want ik heb bijna elke dag school tot half 5 dus daarna kan ik echt niet meer gaan :'(

ninnino en Simson & uitlaathond Layla schreef het onderwerp

15 mei 2011, 18:53

Ja, dat is vervelend hè? Ik zit ook vaak tot half vier op school, en daarna is het ook eigenlijk te laat om te gaan, maar misschien vind ik nog een manier om er vaker heen te kunnen,

Groetjes Nienke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Layla" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^