Linda (gast)
Hallo,
Wij hebben hier een hond van 12 jaar die zijn brokken niet wil eten. Momenteel krijgt hij senior krokante brokken van prins. We hebben van royal canin de mature mini brokken al geprobeerd maar deze wil hij ook niet eten.
Hij heeft al jaren de brokken van prins, maar kreeg eerst vrij veel extra gevoerd(van tafel en pal ed) maar we willen hem liever aan de brokken hebben dan dit. We hebben al geprobeerd om er boulion over heen te gooien enz maar dat helpt eigenlijk helemaal niets.
Heeft iemand tips qua brokken



, en wilt hij wel eten, maar lukt dat op de 1 of andere manier niet goed.mischien zou je je kunnen verdiepen in vers voer?probeer eens wat pakjes smuldier (te halen bij de supermarkten in de diepvries) en dan de complete versie te nemen, om te kijken of hij dat wel eet.


