jaaaaaaaaa gelukt ze zwemt

19 reacties

Dani

11 mei 2011, 17:01

vanmorgen nog een beetje twijfelen
en ja hoor daar ging ze
had ik natuurlijk mijn camera niet bij mij
dus vanmiddag weer geprobeert
en zie het resultaat

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jaaaaaaaaa gelukt ze zwemt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

YmY en de bende

14 mei 2011, 14:14

Wauw, wat leuk!!!
Zoveel plezier en zwemmen is ZO goed!!!

Kimeta

14 mei 2011, 14:16

Whoh! Leuk hoor! :-D

Hanna

14 mei 2011, 14:20

Ohhhhh wat leuk, een heerlijk gevoel he, als je je hondje zo ziet zwemmen, zeker de eerste keer.

Je kan nu je lol op..... :-D

Sandra en Fleurtje

14 mei 2011, 15:25

Geweldig fleur heeft al een ellendige ervaring gehad ze was in de sloot gevallen en het vrouwtje moest haar redden vorige week afijn vrouwtje glee uit hop ook in de sloot pfff..
maar goed jou hond is een geboren zwemmer zo te zien, nu moet ik nog Fleur het gaan leren wacht wel tot het water wat warmer is :-)

Irene Emma.

14 mei 2011, 15:45

Als ze het vaker doet gaat het heel gladjes.
Mooi om te zien als ze het ineens door hebben.
Wij moesten altijd weglopen anders kwamen ze er niet uit.Soms best lachen.

ria&aika

14 mei 2011, 16:03

heeeel erg leuk om te zien :-D

Anita

14 mei 2011, 22:31

Nou dat gaat prima! :-D
Lekker als het warm weer is...

Sherilyn en Jazzy

14 mei 2011, 22:31

Als Jazzy eenmaal in het water zit wil ze er ook niet uit, maar als ik dan zeg :" doei jazzy" dan weet ze niet hoe snel ze naar me toe moet komen.

O-)

Christien&Chelsea

14 mei 2011, 23:32

Chelsea is ook gek op water.. Toen ze voor het eerst bij water kwam in een park rende ze er heel blij naar toe en ging toen echt heel voorzichtig pootje voor pootje erin.. Maar als ze tot d'r nekkie erin zit snapt ze niet hoe het nou verder moet.. Ze deed nog 1 stapje (op mijn aanmoedigen en stokjes gooien) en toen ging ze koppie onder dus paniek.. Maar als het ff iets warmer weer is ga ik zelf het water in en til ik d'r op en laat ik d'r in me armen zachtjes zakken, zo leert ze het wel.. Ik heb trouwens een leuk filmpje van die 1e keer dat ze het water inging maar ik ben nieuw en weet nog niet hoe ik die erop moet zetten :(

chippie

15 mei 2011, 09:08

ah super leuk jho. Onze labador wilde eerst ook niet zwemmen en nu pff hij neemt een aanloop en springt erin, haha.

Daisy & Milo

15 mei 2011, 09:14

Echt heel leuk!
Als ze eenmaal de smaak te pakken hebben...
Die van ons, als ze water ziet, wil ze zwemmen!!!!

IN

15 mei 2011, 09:36

leuk dat ze kan zwemmen mooi filmpje :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jaaaaaaaaa gelukt ze zwemt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^