Wat hebben onze honden het eigenlijk goed.

17 reacties

S&F.

7 mei 2011, 19:04

Iedereen kent het denk ik wel, het gevoel dat je het altijd beter kunt doen voor je hond..

Eigenlijk weet ik diep van binnen wel dat ik er alles aan doe mijn hond een zo leuk mogelijk en gezond leven te geven. Zijn voeding is helemaal uitgezocht en uitgeplozen speciaal voor hem. Hij ziet er goed uit, heeft een stralend gebit, mag per dag minimaal 2 uur lekker ros rennen, spelen en zwemmen met andere honden en gaat verder vaak genoeg uit. Toch denk ik wel eens dat het beter kan..

Nu ben ik vandaag een aantal honden tegengekomen, de één nog erger dan de ander. Een Rottweiler met grijze haren, overal roos en een tandplak daar wordt je bang van. Na even praten bleek de hond een dag jonger dan Flex (huh?!) en nog een paar in dezelfde categorie.

Heeft me toch wel even laten inzien dat meneer het hier best goed heeft :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat hebben onze honden het eigenlijk goed." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kimeta

7 mei 2011, 19:09 3 doggies

Altijd goed om eens rond te kijken hoor.. doe ik ook wel eens.. want ook twijfel soms wel eens, doe ik het allemaal wel zo goed?

Sam

7 mei 2011, 19:10 3 doggies

Ja heb ik ook wel eens!

Trouwens ff offtopic. Vandaag bij de honden school zag ik een hond die precies op Flex leek! :-D

S&F. schreef het onderwerp

7 mei 2011, 19:22

Misschien komt het juist wel doordat we er zo mee bezig zijn..

Soms is het inderdaad goed om eens even goed te kijken naar andere baasjes en hun honden. Al vind ik ze dan vaak gelijk zielig haha.

marion

7 mei 2011, 19:27 3 doggies

he Sammy heb ik ook vaak hoor dus snap helemaal wat je bedoelt!

soms zie ik hondjes lopen en denk ik arme sodemieter was je maar van mij
en nog zo'n achterlijke tik heb ik dat ik vaak drollen bekijk en denk van ..jeeeeee wat krijgen jullie in hemelsnaam te eten?

D&B

7 mei 2011, 19:30 3 doggies

Ha Marion, ik moest even lachen toen ik dat las.
Ik zie t al helemaal voor me: iemand die alle drolletjes op straat inspecteerd ;-)

Iedereen verklaart me voor gek met Dobby zijn verse vlees, karnemelk en knoflook.
Hij kan toch gewoon brokken eten zeggen ze dan...
Tja als je het beste wilt niet dus!

Wees maar blij dat je zo goed voor je hond zorgt, ze zijn het waard!

S&F. schreef het onderwerp

7 mei 2011, 19:36

Hahaha Marion nou je bent niet de enige met die tik hoor. Maar om het goed te praten: die drollen vallen gewoon op dus dan moet je wel kijken O-)

Ik zit ook vaak: Frolic, Royal Canin... haha

Wilma en Dobby (RIP)

7 mei 2011, 19:36 3 doggies

Ik zeg over Dobby zo vaak op een sarcastisch toontje "O, wat heb je het toch slecht hier".

Dit omdat ik een keer door het asiel waar ik hem vandaan heb ben uitgekafferd omdat ik hem zo'n hoofdhalstertje had omgedaan, onder begeleiding van een hondenschool nadat ik mijn vinger zeer ernstig gekneusd had. Ze zeiden toen "misschien hadden we een andere baas moeten zoeken".

Nou, Dobby mét zijn badje in de tuin, zijn verse vlees, iedere week naar het bos, trainen, spelen, apporteren, zwemmen... zo slecht heeft Dobby het hier niet hoor.

Okee, we (ik niet en Dobby niet) zijn niet perfect, maar hij heeft het prima hier.

Cgoedgekeurde fokker

7 mei 2011, 19:39 3 doggies

Helemaal mee eens..Niets is vanzelfsprekend denk ik altijd maar. Je mag trots en blij zijn als je hond luisterd, er goed uit ziet en een fijn leventje heeft :-).

Zie ik ook nu in het asiel, vreselijk wat sommige honden hebben moeten doorstaan, en nu zitten ze in een hokje, soms wel jaren te wachten op misschien een nieuw thuis.

Dan ben ik zo blij dat Bijou bij mij woont, omdat ik mijn uiterste best doe om het haar zo fijn en leuk mogelijk te maken.

marion

7 mei 2011, 20:12 3 doggies

ik zie wel eens spierwitte drollen!!!! wat zouden die dan te eten krijgen vraag ik me dan af?

haha gelukkig niet de enige met die tik ;-) ze vallen gewoon zo op als ik over het uitlaadveldje loop

Cheeky Boomer

8 mei 2011, 12:07 3 doggies

Ik kan me helemaal vinden in deze gedachtegang...

De vaste groep op het uitrenveld is allemaal goed voor hun honden, zien er allemaal goed uit, wordt veel met ze gewandeld/gespeeld.
Sinds kort staan er ook een aantal op versvlees O-)

Maar er zijn idd wel eens honden waarbij ik bijna de tranen van in m'n ogen krijg.
Hier in de wijk zijn er honden die nooit verder komen dat de tuin. :'(
Ook loopt er een hond met allemaal wonden en blaren over z'n lijfje waar niks aan word gedaan :'(

@ Marion,
Zo'n spierwitte drol heeft Boomer vanochtend ook gelegd... Hij staat sinds gister op Tinlo Barf maar denk dat er voor hem iets teveel bot in zit ;-)

marion

8 mei 2011, 15:56 3 doggies

okee dan dan weet ik dat ook weer ;-)
haha zal eens een keer een drollen topic openen ;-)

Judith en Sammie

8 mei 2011, 16:11 3 doggies

ja ik ken dit gevoel, doe ik het wel goed??
Maar als je het monster dan tevreden na een uur bos op z`n bed zie duiken denk ik dat hij het nog niet zo slecht heeft.....
Wat ik ook altijd zo vreemd vind dat met dit mooie weer, zie opeens veel meer honden in het park. Dan denk ik altijd waar zouden die blijven als het vies koud en nat weer is? Want dan zie je alleen de regulars in het bos.

Wilma en Dobby (RIP)

8 mei 2011, 16:12 3 doggies

Haha, ja, je ziet alleen die-hards met het slechte weer. Al moet ik toegeven dat als er overal ijs ligt op de stoepen en paden ik ook niet zo ver kom... O-)

Anita

8 mei 2011, 16:16 3 doggies

Ik durf ook wel te zeggen dat Spike en Matchy het goed hebben bij ons. Als je dan mensen hoort praten over hoe het er bij hun aan toe gaat en je ziet ook nog dat het niet best is... Spike en Matchy heb ik trouwens nog nooit horen klagen. :-)

Moonya

8 mei 2011, 19:38 3 doggies

tja, hier bij ons verklaren ze me ook voor gek, onze nieuwe pup gaat nooit in de bench, krijgt na veel drama met de brokjes alleen nog maar vlees te eten, heeft een mandje, een hocker een bank en een matras (eentje voor elke kamer van het huis), speelgoed met hopen, lekker hapjes tussendoor, botjes om op te knagen, kriebeltjes bij de vleten, enz enz. Resultaat: ik heb een boefje die mijn nieuwe bank spaart, die heerlijk kan ravotten in de tuin, die groeit als kool en super gezond en lekker in zijn vel zit. Dus ik ga gewoon af op mijn verstand en gevoel; dan zit ik altijd goed.

Shamilla & Zena

8 mei 2011, 19:44 3 doggies

dat zena t goed heeft nu twijfel ik niet aan, dat ik haar tekort gedaan heb in het verleden: jah helaas :'(

ik ben vaak moeten verhuizen zena in totaal 5 X Bbinnen een jaar,.. haar eerste levensjaar..hierdoor is ze nog terughoudender geworden dan ze al was..

nu gaat t super..

ik zelf twijfel vaak aan mezelf... doe ik het wel goed...

haar opvoeding... nu weet ik wel dat ze in de pubertijd zit.. maar af en toe schiet ik mezelf te kort en heb ik het gevoel dat ze me niet ziet staan.. luisterd totaal niet meer en rent gewoon weg!!!

sta ik dan met mn snoepjes en mn goede gedrag..

overigens heb ik haar bijna altijd binnen 5 min terug hoor

corrie koopman

8 mei 2011, 19:54 3 doggies

Ik weet ook zekert dat onze honden het goed hebben.Krijgen alle liefde die ze nodig hebben.
En we gaa ze nu als de brokken op zijn helemaal vleesvoer nu nog 4 keer per week en ik denk dat ze daar hhel blij mee zijn.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat hebben onze honden het eigenlijk goed." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^