wie heeft er wel eens een cursus voor je zelf natuurlijk gevolgd bij de LOI
Basisopleiding dierenzorg??????????? zo jah of neej wat vond je er van ???
wie heeft er wel eens een cursus voor je zelf natuurlijk gevolgd bij de LOI
Basisopleiding dierenzorg??????????? zo jah of neej wat vond je er van ???
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Loi" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Nee nooit gedaan.
Nee,eerlijk gezegd niet.
jekunt bij de LOI toch ook een gratis proefles aan vragen?
prober dat eens en kjken of het je bevalt.
suc6 in iedergeval mocht het zijn dat je een thuis opleiding gaat doen.
Ik nog nooit.
ik heb hem gedaan,
nu weet ik nit of je je echt op honden wilt specialiseren of op alle dieren,want dit gaat toch wel echt over alle dieren in het dierenrijk.
erg intressant wel hoor maar heeeel veel lezen dus en je moet jezelf er wel toe zetten zeg maar.
ik moest echt avonden inplannen anders kwam er niets van ,want dan denk je ach komt morgen wel snappie?
als je je ect op honden wilt specialiseren zou ik honden en kattenbesluit aanraden.
het is op zich goed te doen hoor,met doorzettingsvermogen.
en zoals ik eerder zei erg intressant,je komt veel te weten,al moet ik zeggen dat ik er niet erg veel aan heb nu aan het eind van de rit.
daarom heb ik nu honden en kattenbesluit,ook van loi.
een meeeeega map trouwens hahahha
Krijg je ook praktijk lessen bij die opleiding?
Anders heb je er weinig aan..
ik heb hem ook niet gedaan
Ik heb hem ook gedaan, en denk er eigenlijk hetzelfde over als veronique.
Het gaat egt over veel verschillende dieren, honden ook wel, maar niet om egt iets met honden te kunnen doen.
Ik vond het zelf altijd lastig dat je het egt alleen moet doen, hele lappen tekst, en je kan het met niemand delen
Vooral de minder interesante stukjes moest ik mezelf egt dwingen om het te doen
Het is wel leuk dat je veel dingen te weten komt, waar ik anders niet over had nagedacht, omdat ik dacht dat het mij niet zoveel intreseerde.
Doe nu een andere opleiding dierenverzorging bij loi en dat is wel een behoorlijke opleiding, dat had ik niet verwacht hahah
bij de basis van dierenverzoring, heb ik 3 praktijkdagen gehad
patricia ik heb idd ook de uitgebreide opleiding gedaan,niet de basis maar komt volgens mij op hetzelfde neer alleen is de andere veel uitgebreider dan de basis.
Ik zou het ook heel graag willen, maar ik red dat niet
Ik heb dierenasiel/pensionhouder gedaan. Was een leuke leerzame cursus!
Heb ooit een proefles Engels Vertaler aangevraagd, maar ik vind het een kwaliteit van niks. Als je onder de 30 bent, zou ik persoonlijk voor een echte (voltijd)studie kiezen waar je financiering en kwaliteit voor krijgt. Maar dat is mijn mening. Andere studies zouden misschien wel inhoud kunnen hebben, dat weet ik niet.
Ik heb er geen ervaring mee, maar als er geen stagedagen bij zitten kan je misschien bij een asiel je verhaal vertellen en vragen of je niet bij hun een paar dagen kan meelopen!
Ik doe m al een paar maanden
Ben er erg tevreden over, wel is het inderdaad heel breed, zo leer je ook dingen over vissen en vogels, wat mij totaal niet boeit, maar daar moet je dan ff doorheen.
Vraag je wel af waarom je dit wil doen, ik doe het puur voor de interesse, niet om er mijn beroep van te maken.
Wil je dit wel, dan zou ik eerder kijken naar deze opleiding inclusief praktijk.
Ik heb vroeger, maar dan spreek ik echt van jaren geleden, een cursus hondengedrag gedaan van Gaus. Is nu zwaar verouderd, maar ik heb me daarna wel altijd bijgelezen.
Ik vond de cursus trouwens wel leuk, alles was goed geregeld. Tegenwoordig gaat het natuurlijk via internet, maar dat zal ook wel goed geregeld zijn.
Examenvakken:
Gezondheids- en ziekteleer
Voeren (gezelschaps)dieren
Verzorgen (gezelschaps)dieren
Begeleiding voortplanting (gezelschaps)dieren
Nemen hygiënische maatregelen
Wetskennis, organisaties en huishouding.
Nu heet het
Vakbekwaamheid Honden- en Kattenbesluit.
Aha, daar is het honden- en kattenbesluit. Ik dacht al: wat is dat dan? Lijkt mee heel boeiend. Zit daar dan ook praktijk bij? Anders zou ik denk ik zelf daarnaast ook op zoek gaan naar een asiel of dierenpension om mee te lopen.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Loi" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.