Verzamelwoede

7 reacties

Jits

1 mei 2011, 10:25

Goedemorgen mensen :-D

Wat ik me afvroeg, zijn er meer verzamelaars hier? En wat verzamelt jou hond dan zoal?

Altaïr verzameld iedere ochtend onze sokken. Hij komt eerst de slaapkamer ingezet om ons te begroeten en als hij dat heeft gedaan pakt hij een sok mee en gaat hij nog even verder pitten of hij gaat op de duur weer terug om nog een sok te halen. Als ik aanstalten maak om naar beneden te gaan kan ik meestal eerst een stuk of vier, vijf sokken van zijn slaapbank gaan verwijderen. ;-) Hij doet er niks mee, legt ze gewoon neer, vind hij fijn ofzo.

Als ik weg ben, blijft Altaïr gewoon lekker beneden in de huiskamer en dan slaat de verzamelwoede weer toe (maar niet zo structureel als 's ochtends). Omdat daar geen sokken liggen, gaat hij dan handschoentjes "verzamelen", of sloffen, die ik later op de dag terug vind bij zijn kussen. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Verzamelwoede" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nikki & Hero

gewijzigd 1 mei 2011, 10:31 3 doggies

Ons Cockertje Zyta verzamelt alles wat lijkt op een balletje!

Zo hadden we vorige week per ongeluk de deur van de gang laten openstaan en waren eventjes het huis uit.
Toen we terug thuis kwamen, lag meneertje daar in de zetel met alle balletjes die ik in Hero's bench gelegd had (stond op mijn kamer).
En dat terwijl hij nog nooit op mijn kamer geweest was, laat staan dat hij wist dat daar een bench stond met balletjes erin...

Hij was die balletjes dus één voor één naar onder gaan brengen. Gekke Zyta.

Rhianne + Falkor & Joy

1 mei 2011, 10:46 3 doggies

Joy verzamelt allees van de baasje en vrouwtje. Tshirt, sokken, schoenen, slippers, pantoffels, etcetc. Als het op de grond lag, of niet hoog genoeg voor Joy dan pakt ze het, sleept ze het mee naar d´r plaats en that´s it. Iedereen kan het afpakken, alle hondjes kunnen inde buurt komen.
Ik denkdat het haar een veilig gevoel geeft, of zoiets. Het is voornamelijk als wij weg zijn, slapen, boodschappen, met Falkor wandelen etc.

Liefs,

TZN

1 mei 2011, 11:06

Hier moeten alle slippers verstopt worden...

Je wil niet weten waar we soms slippers terugvinden.

En ik denk dat jullie al helemaal niet willen weten van hoeveel paar slippers ik er nog maar 1 heb (hopelijk tijdelijk tot dat ik de andere weer vind O-) )

corrie koopman

1 mei 2011, 11:08

Ze hebben hier geen verzamel woede. :-)

Sannie

1 mei 2011, 13:48

Gelukkig hier ook niemand...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Verzamelwoede" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^