Anoniem (gast)
beste mensen,
wat ons nou weer is overkomen
ik ben momenteel bij mijn ouders
en bruno (die oude goedzak waar ik vaker een topic heb over geopend) is vandaag verscheurd door een
american stafford.
ja letterlijk, die hond was op een boot aanwezig
maar die was los, hij zag onze lobbes bruno
en sprong van de boot af en begon bruno te verscheuren,
dieren ambulance heeft hem eerste hulp gegeven en
meteen weg gebracht met spoed
30 hectingen verder en een narcose, + ambulance rit verder ligt hij nu gehele avond al in zijn mand
echt zielig... als meneer hijgt brengt me moeder water
... tis een slimme hond.
en een enorme goedzak.
het ging zo
mijn vader liep ongeveer 4meter vanaf die boot langs de boot de weg te volgen
en onze lobbes loopt niet zo snel dus loopt gewoon achter mijn vader aan onze andere hond Max liep voorop zoals gewoonlijk en beschermd bruno altijd als hij thuis is! deze keer was hij zelf zo bang als een haas
en onze goedzak heeft NIET terug gebeten waar wel de kans voor was.
mn vader heeft zn achterpoten opgetild (wat dus helpt als honden iets vast hebben en dan los laten) maar nee,
me vader schreeuwt om hulp en bruno ook!
vervolgens komt die man aangerend en pakt een flesje water en spuit in de bek van de hond waarop hij loslaat
mijn vader grijpt bruno en laat de hond los,
vervolgens had de hond het water weg geslikt waardoor hij weer tot aanval gaat
de mensen die er om heen stonden die stonden maar te kijken en de personen waarvan die hond van was die zei VUL HET FLESJE VUL HET FLESJE en dat wijf van wie die kl0te hond was zei ja rustig. terwijl onze hond door hun hond aangevallen wordt,
nu kunnen mensen met american staffords wel zeggen JA NIET ALLE HONDEN ZIJN ZO ONZE HOND IS zo lief en zal dat niet doen zomaar.
zal allemaal wel maar het is nu ons gebeurd ik zeg niet dat alle staffords zo zijn begrijp het goed
maar die man na ongeveer 400euro lichter zijn we terug gegaan naar die man en die deed er gelukkig niet moeilijk over en vertelde leuk dat hij al eens eerder een kind heeft gebeten, een auto (40km ding) heeft aangevallen..
ik vind persoonlijk dat deze hond niet meer hoeft te leven en deze een bedreiging is voor mens en dier.
ik was echt in alle staten en ben als een gek naar zaanstad geraced! ik wou die hond echt levendig VERMOORDEN ja je leest het goed. maar dat heb ik nou eenmaal over voor onze lieve schat. ik zou ook een verjaardag hebben deze avond maar ik ga niet!
geen denken aan als me hond pijn heeft ga ik niet vrolijk op een verjaardag leuten.
punt
wat ik dus wou vragen we hebben aangifte gedaan
alleen is er geen wet voor dus de politie deed NIETS.
dieren bescherming gaat nakijken bij de woonplaats van hun als hij meer slachtoffers heeft gemaakt.
en snapt totaal niet dat de politie niets doet
wie heeft er ervaring mee wat kan je aan zo'n hond doen
of laten inslapen of gemuilkorfd door het leven te gaan
en het ergste is nog die man die die hond hield zei ja die is va me dochter, die dochter komt aangelopen, VRAAGT NIET EENS HOE HET GAAT!! wat een ashociale mensen bestaan er! walgelijk






















