Ik zit echt met mn handen in het haar.
heb al meerdere topics geplaatst over mn hondje,wat altijd veel pijn had en maar niet de goede diagnose kreeg.
nu bleek uiteindelijk een hernia en dit werd ook bij een second opinion bevestigd.
daarbij heeft hij ook bij beide achterbenen patella luxatie.
maar dat was niet nodig te opereren en de hernia kan pas geopereerd worden als hij verlamd is.
hij deed het eerst nog goed op af en toe wat pijnstilling maar dat is nu al naar dagelijks gegaan en ik zie hem per dag gewoon slechter worden,meer pijn,raar lopen,poot omhoog houden,bijna de drempel niet meer over durven,en ver of snel wandelen is er al zeker niet meer bij voor hem.
ik heb net met mn man nog is alles zitten bespreken en we zien het gewoon somber in want mocht hij aan zn patella geholpen worden,kan zijn rug die heftige periode van revalidatie nooit aan.
en hernia is niet te verhelpen,als met pijnstillig,door de pijnstilling braakt hij elke nacht..
en als het niet meezit moet hij over 3 weken ook geopereerd worden aan blaasstenen..bah maak me echt zo druk om mn zorgenhondje,en ook vooral om zijn toekomst!



3 doggies









