Kijk eens hoe groot ik ben! :p

28 reacties

Jana & Romi

21 april 2011, 16:07

Na net weer een diepe zucht gehoord te hebben van Romi, keek ik nog eens naast me :-D
Romi ligt blijkbaar zeer ontspannen! Lang uitgestrekt en op haar rug. Ik vind het zo een leuke pose, heb het al vaker bij honden gezien, zal heel goed liggen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kijk eens hoe groot ik ben! :p" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jana & Romi schreef het onderwerp

21 april 2011, 16:33

Vind ik ook! zo schattig zijn ze als ze zo gaan liggen !

Cgoedgekeurde fokker

21 april 2011, 16:34 3 doggies

Zo te zien voelt ze zich lekker op haar gemak, scheelt al dat jullie elkaar al kenden natuurlijk ;-)!

Welke rassen zitten er eigenlijk in haar? Ze is erg mooi.

Diablo & Maya

21 april 2011, 16:35 3 doggies

Haha Chief ligt in precies dezelfde houding nu naast me.

Jana & Romi schreef het onderwerp

21 april 2011, 16:41

Wat we zeker weten is dat het een kruising is met een chihuahua, in het dierenasiel konden ze er ook niet meer over zeggen. Ik persoonlijk denk misschien een kruising met een vlinderhondje, heeft er wel wat van weg vind ik. Wat denken jullie ?


Japjes

21 april 2011, 18:43 3 doggies

lieffffffff :-D

~Saartje & de chihuahua roedel ~speciaal aangestelde fokker

21 april 2011, 18:50 3 doggies

Ze ziet er heel ontspannen uit, en ze is en blijft een mooi ding.

Ik weet nog zo niet of het chihuahua x vlinderhondje is..

Ze lijkt wel op zo een kruising:



Maar zijn die niet meestal wat voller, een dikkere vacht?

Geen idee.. O-)

corrie koopman

21 april 2011, 18:56 3 doggies

Heerlijk om ze zo ontspannen te zien leggen. :-)

silke & woody

21 april 2011, 19:08 3 doggies

oooooooooh kei mooi hondje :-D !!en groot

Monica

21 april 2011, 19:10 3 doggies

Zooo schattig! Echt heel lief als ze zo naast je liggen.

Uma & Joker

21 april 2011, 20:42 3 doggies

Oh wat een leuke foto :-D
heerlijk buikje!

Jana & Romi schreef het onderwerp

21 april 2011, 21:12

ik ben net terug van de dierenarts, romi is volledig onderzocht, wat betreft de jeuk aan haar oor, het is geen oormijt maar een ontsteking aan beide kanten. ook haar castratie is al gepland voor 14 juli, we moesten ongeveer 100 dagen wachten omdat ze net loops is geweest :-) er werd ook naar haar hart en longen geluisterd en ook dat was in orde, de dierenarts denkt ook aan een kruising tussen een chihuahua en een vlinderhond. Ben vandaag ook te weten gekomen wat haar afkomst is, en ze is geboren in tsjechië :-)

Anoniem (gast)

25 mei 2011, 11:46

lelijke houding O-) ;-)

••Tanja&Bullit••

25 mei 2011, 11:55 3 doggies

Ik zou ook wel zo heerlijk ontspannen liggen op zo een lekker bedje! O-)

Zora (gast)

29 augustus 2011, 12:54

" Wat we zeker weten is dat het een kruising is met een chihuahua, in het dierenasiel konden ze er ook niet meer over zeggen. Ik persoonlijk denk misschien een kruising met een vlinderhondje, heeft er wel wat van weg vind ik. Wat denken jullie ?

"


Hej,
ik heb ongeveer een jaar en half geleden ook een hondje gekocht in de woefkesranch..met als bedoeling een chihuahua te hebben.. Naar mate ze groter werd bleek het geen rasechte chihuahua te zijn..!! Ze zeiden me daar dat de ouders nochtans 2 chihuahua's waren.. Bij mij lijkt dit dan onmogelijk, maar goed. Ik ben toen ook op zoek gegaan naar kruisings op het internet. Tot ik bij jullie foto terecht kwam. Ons Zora lijkt sprekend op die van jullie, alleen heeft ons Zora iets langer haar. Mijn moeder dacht zelfs eerst dat het een foto van haar was. :-) Zijn jullie er ondertussen al achter gekomen of het een kruising is met een vlinderhond..?

Floor en Fiefie

29 augustus 2011, 13:22 3 doggies

die witte van mij kan er ook wat van trouwens! :-D

Sylvia Groot

29 augustus 2011, 14:30 3 doggies

Hee, zag net jouw berichtje.
Onze Floor ligt ook altijd zo, vind t heerlijk om dan dat lekkere kale babybuikje te zoenen :-D
Ja, noem t babybuikje maar ze is al 4 hoor haha!
Onze Sam doet t dus weer helemaal niet he, die ligt wel in een verdraaide bochel vaak, of opgerold.
Nouja, dat was t effies, doei!

Jana & Romi schreef het onderwerp

29 augustus 2011, 14:42

@Zora: Romi blijkt een chihuahua x dwergkees te zijn ;-) We hebben een zusje van romi gevonden en die wist het wel :-)
Romi heeft meer de vacht van de chi terwijl haar zusje blanche meer de vacht van de dwergkees heeft ;-)

* tuGba & SantiaGo (L)*

29 augustus 2011, 15:36 3 doggies


Aahhww wat een schatje.
Zo te zien is ze heerlijk aan het slapen O-)

Bernadet- Dhani-Shasta.

29 augustus 2011, 15:51 3 doggies

Zoals wij hier zeggen.
OPENHUIS!!! O-) haha Geweldige foto! het genieten straalt eraf :-)

Zora (gast)

1 september 2011, 12:03

" @Zora: Romi blijkt een chihuahua x dwergkees te zijn ;-) We hebben een zusje van romi gevonden en die wist het wel :-)
Romi heeft meer de vacht van de chi terwijl haar zusje blanche meer de vacht van de dwergkees heeft ;-) "


@ jana & romi
leuk om te weten :-) dan zal ik daar eens naar gaan kijken.. merci'kes.. !!

silke & woody

1 september 2011, 15:11 3 doggies


deze mensen denken dat hun hondje een cihuahua X vlinderhondje is O-)

silke & woody

1 september 2011, 15:14 3 doggies

"
deze mensen denken dat hun hondje een cihuahua X vlinderhondje is O-) "


deze ook

Uma & Joker

2 september 2011, 12:50 3 doggies

Oh wat een leuke, lieve foto :-D
Lekker haar buikje laten zien! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kijk eens hoe groot ik ben! :p" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^