Onze Darcey is 7,5 jaar, x labrador met??, en wat hij nooit gedaan heeft doet hij nu sinds een week of 2!! Zodra hij losloopt in het veld/bos snuffelt hij wat en weg is hij
Of het nu een spoor van een ree of een konijn is, hij volgt het en dan is hij echt oost-indisch doof!!
Met als resultaat dat ik dus sta te wachten met Luka en Ceasar totdat meneer terug komt, de ene keer is dat na een paar minuten, maar vanmorgen heeft het een dik half uur geduurd voor hij weer terug kwam. Hij komt wel weer op dezelfde plek terug waar hij bij mij is weggegaan.
En dat terwijl hij de laatste maanden steeds meer last kreeg van zijn achterlijf (HD) , maar als je hem ziet rennen, niet normaal meer. Dat heeft hij in geen jaren gedaan.
Hij blijft dus nu voorlopig wel aangelijnd, ook omdat ik bang ben dat hij door zijn poten zakt en dan ergens ligt en ik hem dan niet kan vinden. Want hij rent naar de ene kant weg,om vervolgens van een hele andere kant terug te komen.



3 doggies
