Sinds maandag slaapt Sunny beneden in de bench. Hiervoor sliep hij altijd op de slaapkamer, maar omdat hij steeds zwaarder wordt, kan ik hem niet meer optillen en het betreft 3 trappen! Dat kan nooit goed zijn voor zijn heupen, als hij dat zelf moet op&aflopen.
Het volgende is er aan de hand. Maandag en Dinsdag heeft hij maar ruim een kwartier geschreeuwd en toen was hij stil. Woensdag schreeuwde hij ongeveer 10 minuten en net wanneer ik denk yes hij gaat vooruit, komt er weer een tegenslag. Gisteren schreeuwde hij letterlijk meer dan 55 minuten!! Er zat tussen het geschreeuw misschien maar een pauze van 5 minuten. Mijn buren worden gek van hem (begrijp ik) en ik weet echt niet wat ik nu moet doen. Omdat het kwart voor 1 was, wachtte ik tot hij weer even stil zou zijn en toen heb ik hem meegenomen naar de woonkamer en daar ging hij dan slapen.
Ik laat hem goed uit voordat hij de bench ingaat. Er staat een tikkende klok op de bench en er ligt speelgoed in zijn bench. Ik laat de deur van de tuinkamer half open. Wat kan ik nog meer doen? Als het zo doorgaat, dan denk ik echt aan een GT



3 doggies









