
hallo hondenvriendjes en baasjes, vanmorgen met baas en vrouwtje weer lekker wezen wandelen in Bakkeveen, en toen we thuiskwamen kregen we water en wat lekkers. daarna zijn we lekker in de zon gaan liggen soezen, komt baas aan met een apparaat ( flex) en loopt daar een partij kabaal te maken. daar moesten we natuurlijk even wat van zeggen, Yoran greep hem in zijn spijkerbroek en ik ( Rixt) heb staan blaffen. vrouwtje zei toen ze bedoelen Moet dat nou baas ???? nu staan ze ons dus uit te lachen. Mensen wat doe je er aan.
een hondenpoot van yoran en rixt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "moet dat nou baas???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
haha wat vervelend is dat he wil je even van je wel verdiende rust genieten niet dus.kunje nog wakker blijven
3 doggies 
Jullie hebben gelijk hoor! Ik moet al die herrie ook niet! Soms zet m'n baas iets te hard z'n voet op de grond, maar dan blaf ik toch ook maar even om aan te geven dat ik dat niet tof vindt!
3 doggies 
Ach arme Yoran en Rixt houden jullie baasjes niet eens rekening met je.
Hier ook niet hoor mijn vrouwtje ging net weer harde muziek draaien dus ben ik maar snel naar het balkon gegaan.
Dus voor alle baasjes geen harde geluiden als we willen uitrusten
3 doggies 
Het is ook niet eerlijk he die mensenbaasjes van ons.
Als zij een keer lui op de bank hangen en wij willen spelen worden we ook altijd weggestuurd naar de mand toe en op het moment dat wij lekker liggen te zonnen en genieten maken zij lawaai.
Je zou ze wat doen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "moet dat nou baas???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?