Het zal je maar gebeuren

31 reacties · pagina 2 van 2

Felien & Buddy

4 mei 2009, 20:54 3 doggies

Haha.. Ik zou ook niet met Buddy de bieb in gaan het moet er toch altijd stil zijn en netjes nou met Buddy lukt dat echt niet. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het zal je maar gebeuren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

4 mei 2009, 21:00 3 doggies

Ha,ha, ik heb ook in de bibliotheek gewerkt, daar kwamen bij ons ook wel honden. (Toen mocht dat nog, later vielen we onder een grotere, stadse bieb en toen mocht het niet meer.)Jammer, er waren erbij die goed wisten dat ik altijd hondenkoekjes achter de balie had.
Ik heb er mijn sheltie zelfs nog aan over gehouden. Een kennis van me kwam met haar in de bieb toen ze een half jaar oud was. Die kennis vertelde dat ze alleen haar jongste hondje mee had, omdat die moest wennen aan zonder haar andere honden te zijn. Ze zocht er een goed tehuis voor. En ik viel daar in de bieb als een blok voor Galynn. Wist gelijk dat zij mijn nieuwe hond werd, al had ik ook al een samojeed "in bestelling".

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het zal je maar gebeuren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^