kijk mij nou!

13 reacties

Meduus

9 april 2011, 15:14

Vanmorgen mee de baasjes mee geweest...wat een luxe had een privezandbak en nog een eigen zwembad ook vrouwtje zei dat ik er mooi opstond, wat ze daar nou weer mee bedoeld? O-)



daarna lekker om t meer heengelopen en door het bos gestoven, schijn ik de hertjes niet gezien te hebben, de baasjes hebben me snel aan de riem gedaan en toen rook ik toch wat lekkers...maar ja ik kon er dus niet meer achteraan :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kijk mij nou!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

10 april 2011, 07:47 3 doggies

Hahahaha wat leuk om te zien zeg! :-D

Wel jammer dat je niet naar de hertjes mocht van je baasje.

Liesbeth

10 april 2011, 08:42 3 doggies

Wat een heerlijke zwembad :-) doet me een beetje aan Lommel denken? Zo te zien heb je het fijn gehad daar :-D

korina

10 april 2011, 08:44 3 doggies

Dat ziet er goed uit op de foto's,er zijn hier twee hondjes erg jaloers op die grootte zandbak haha :-D

Viviane

10 april 2011, 08:57 3 doggies

Wij gaan ook naar een zandbak vandaag,wij zijn jaloers :-D Pruts en Body :-D

IN

10 april 2011, 09:27 3 doggies

Mooie foto eigen zwembad en zandbak wauw :-D

Japjes

10 april 2011, 10:09 3 doggies

dat is genieten :-D
prachtige omgeving

Meduus schreef het onderwerp

10 april 2011, 12:46

we hadden geluk dat er niemand was, vorige keer zaten er 2 vissers en was een gezin met kids op t strandje aan t spelen.

toen zijn we aan de overkant blijven spelen/zwemmen
dit was toch ff leuker, lekker rausen en gek doen.

voor de nieuwsgierigen onder ons, dit is vlak bij Gieten (drenthe)

chippie

10 april 2011, 14:25 3 doggies

hey

daar woon ik ongeveer een halfuurtje vanaf. Maar ik wist dat niet eens. Waar is het precies dan en mag je daar ook in de zomer komen?

Ben benieuwd.

Groetjes

Simone, Cody en Flynn

10 april 2011, 14:29 3 doggies

Ziet er leuk ook daar voor de hondjes!! Lekker een eigen strandje.

Meduus schreef het onderwerp

10 april 2011, 15:16

er staan nergens borden en t ligt in een stuk bos waar de honden ook los mogen.
echt genieten dus :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kijk mij nou!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^