`Mijn pup pikt pennen'

9 reacties

Suze en de 3

5 april 2011, 11:15

Nukka hier pikt pennen. Gewoon van tafel. Ze loopt langs, doet net alsof ze iets anders aan het doen is, draait zich opeens om en pikt zo mijn pen van tafel en rent kei hard de achter tuin in. Tegen de tijd dat ik bij haar ben laat ze alweer los en gaat ze met haar oortjes naar achter zitten kwispelen.

Dit gaat elke keer het zelfde, als de tuindeur niet open staat dat gebeurt ditzelfde in de keuken bijvoorbeeld. Maar ik weet niet zo goed of ik haar nog moet straffen als ik bij haar ben want ze heeft dan dus al losgelaten.... Of ben ik gewoon nu een watje?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "`Mijn pup pikt pennen'" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

5 april 2011, 11:16 3 doggies

Straffen leert ze niets van ;-)

Geoon heel goed in de gaten houden en af leiden als ze de pen wil pakken.

Of...je spullen opruimen ;-)

Suze en de 3 schreef het onderwerp

5 april 2011, 11:19

Ja opruimen doe ik wel maar ik zit hier gewoon op de bank en soms loopt ze gewoon langs de tafel zonder dat ze iets pikt en soms grijpt ze in een keer een pen en rent ze kei hard weg dus.
Dus ik kan vaak ook niet inschatten of ze het gaat doen of niet. Als ze het wel gaat doen en ik merk het noem ik haar naam en stopt ze direct..

Monique & de zwart-witjes

5 april 2011, 11:19 3 doggies

Onze pup heeft het met sokken. Tsja, meteen in de wasmand.
Ik straf ook niet, maar ruim de sok gewoon weer op.

Suze en de 3 schreef het onderwerp

5 april 2011, 11:20

Eh.. sorry ik heb thuis eigenlijk gewoon altijd wel een pen op tafel liggen.. kan ik het niet gewoon afleren? Als ik niet thuis ben ligt er niets op tafel.

corrie koopman

5 april 2011, 11:24 3 doggies

Zorg dat er geen pennen meer op tafel liggen.
Straffen helpt niet zo veel.

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

5 april 2011, 11:29 3 doggies

Gewoon opruimen! :-D Het is gewoon een leuke manier van je hond om jouw in actie te krijgen en zo te horen lukt dit iedere keer! :-D Je hoeft niet te straffen , haar lichaamshouding zegt genoeg, oortjes naar achteren! Gewoon negeren als ze het weer doet. Je roept haar bij je en laat de pen liggen. Deze haal je op , op een moment dat je hond het niet ziet! Geef haar iets wat ze wel mag hebben! ;-)

Claire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

5 april 2011, 11:32 3 doggies

ja hoor... ik weet zeker dat jij het kunt afleren om pennen op de tafel te leggen ;-)

Heb je al geprobeerd te ruilen... qua pikt hij een pen... meteen iets pakken wat hij wel mag en dit ruilen voor de pen?

Suze en de 3 schreef het onderwerp

5 april 2011, 12:32

Dit gebeurt er bij negeren:
Dan gaat ze door. Ze vind dat het dan dus mag

Ruilen:
rent ze weg

Pennen opruimen:
Dan pikt ze wel iets anders...

Ik kan toch moeilijk alles maar weg halen? Ik bedoel ... Jackie pikt ook niks ghehe... maar goed ik zal het wel proberen dan.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "`Mijn pup pikt pennen'" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^