Hallo Allemaal,
Via de Aussie rescue vereniging hebben we er een Aussie bij!
Blues woonde nog bij haar moeder en oom (geen familie) maar kreeg steeds vaker ruzie met haar moeder.
Het werd tijd voor Blues om haar vleugels uit te gaan slaan!
Biko is bij mij en de katten komen wonen toen hij drie was en is inmiddels alweer 8 jaar oud. Blues wordt in juni drie.
Ze kunnen het goed vinden, Biko is erg blij met een vriendinnetje!
Blues blijft in ieder geval twee maanden op proef. Maar het ziet er naar uit dat ze snel zal wennen en er geen reden is waarom het niet zou lukken. Het gaat goed met de katten, met Biko en mij ziet ze ook wel zitten 
Ze is erg leergierig en wil graag dingen met me doen, vanmiddag zelfs al geapporteerd!!
Vanmiddag hebben we Blues opgehaald nadat we al twee keer eerder elkaar hadden gezien. Het is wel wennen voor haar. Weg van haar baasjes, van haar huis en haar Aussievriendjes. Ze is wel lekker mee wezen wandelen en ligt nu rustig te slapen.
Eigenlijk heet Blues 'Megan' maar aangezien mijn assitent-trainer op de hondenschool ook zo heet, is dat niet echt handig. Ik noem haar nu 'mekje' maar ga haar later laten wennen aan de naam Blues, maar dat komt nog wel..
Zelfs al een paar foto's kunnen maken!!



3 doggies




. Verder heeft ze vooral Biko's voorbeeld gevolgd en aan de andere honden alleen gesnuffeld.


















