
Ik weet dat hier al heel veel topics over zijn,
Maar ik kan er niet wijs uit worden,
Bij de 1 staat 6 maand, de ander 9, de ander weer 1 jaar en weer een andere anderhalf/2 jaar...
Vanaf welke leeftijd is het nu? (voor een cavaliertje),
Amo is nu 10 maand,
Zou het langszaam al kunnen?.
Ik heb nu wel eens dat ik het laatste stukje laat rennen (vanaf de straat via het fietspad naar huis, dat is ong. 30 meter)
Maar vanaf wanneer kan ik het echt opbouwen?,
Veel langer dan 5/10 minuutjes zou het eigenlijk nooit zijn,
De meeste schema's die ik vind beginnen al direct daarmee,
Dus dan zou ik het eigenlijk niet moeten opbouwen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vanaf welke leeftijd naast de fiets?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik leer de honden hier rond de 6/7 maand naast de fiets te lopen. zonder te trekken en op alles om hun heen te hoeven reageren. Vanaf een maand of 8 ga ik korte stukjes fietsen. Om de dag een paar minuten.
Niks mis mee in mijn ogen, liever rechtlijnig in draf een paar minuten bewegen waarbij je ook nog eens spieren opbouwt, dan zoals tijdens een losloopwandeling racen en vliegen en rare bochten maken.

Oke,
Dan ga ik morgen maar eens echt beginnen
,
Misschien ga ik ook wel zo'n springer voor naast de fiets aan schaffen,
Ik ga eens even googlenen op revieuws
3 doggies 
Zo'n springer is echt wel een zeer handig ding!Zou ik zeker aanraden!
Let wel op de temperatuur wanneer je gaat fietsen dat het buiten zéker niet te warm is want dat is zeer slecht voor je hond!Veel succes!

het ligt ook een beetje aan de zwaarte van je hond, ik heb bamse, daar ben ik mee gaan fietsen toen bamse ruim een jaar was. wat tengerder hond, zou je wat eerder mee kunnen beginnen, niet te vroeg, en kleine stukjes.
inderdaad pas op. dat het niet te warm wordt/is neem altijd drinken mee. een bidon met fris water. de voetzooltjes zijn er om uit te zweten, aangezien je hond daar op een flink drafje mee loopt, is het heel gauw te warm voor je hond.
wel eerst zorgen dat je hond goed volgt, en netjes aan de lijn kan lopen, de hond altijd aan de binnenkant van de fiets laten lopen, zodat tie niet aan de kant van de autoos loopt. daar fiets jij dus.

Denk dat het toch geen 1 van beidde word,
Als hij naast de fiets gaat doe ik heb of lekker los of met de riem in de hand,
Ik vind die springers best wel duur,
En hij heeft ook al een mandje voor op en een Doggyride..
3 doggies 
Kijk even op deze site staat van alles op van hoe fietsen met je hond
Heel veel tipshttp://www.fryskdagboek.nl/html/fietsen.html

Amo heeft net heerlijk even gefietst,
Ik had eerst de lijn in me hand, maar dat werkte niet echt,
Dus heb ik de lijn aan de stang onder mijn zadel vastgemaakt en dat ging prima
,
Hij lette erg goed op mij,
En keek naar mijn voorwiel om te zien welke kant we op gingen,
Verder verbaasde het me dat hij zo goed naast bleef lopen,
Toen we een hond tegen kwamen was hij even afgeleid,
Maar toen ik heb riep had ik direct weer de volle aandacht 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vanaf welke leeftijd naast de fiets?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?