Dit word hem dan! (foto's)

120 reacties · pagina 2 van 5

corrie koopman

27 maart 2011, 12:20 3 doggies

Wat een schatje.
Veel plezier met de pup.Turbo is wel een leuke naam. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dit word hem dan! (foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Esther

27 maart 2011, 12:25 3 doggies

Nikki & Hero

27 maart 2011, 12:53 3 doggies

Proficiat met kleine Turbo! Hij heeft een erg leuk kleurtje :-D.

Liesbeth/Skinny

27 maart 2011, 12:54 3 doggies

wat een mooierd,gefeliciteerd :-D :-D :-D

IN

27 maart 2011, 12:59 3 doggies

Gefeliciteerd met Turbo,hij ziet er schattig uit.. :-D

patrick & sonja

27 maart 2011, 14:05 3 doggies

hey
ziet er een schatje uit mooie naam trouwens veel geluk ermee he grtjs :-D

Criz & de Shelties

27 maart 2011, 14:08 3 doggies

Gefeliciteerd zeg, wat een plaatje :-) Nog eventjes wachten en dan hebben jullie er weer een vriendje bij :-)

Roos schreef het onderwerp

29 maart 2011, 21:44

@ Hanne
Dat heb je weer leuk gemaakt. Dank je!

Alle andere ook bedankt voor de leuke reacties.

Morgane

29 maart 2011, 21:47 3 doggies

Wat is 'ie lief! O-)

Mirjam

29 maart 2011, 21:48 3 doggies

Aahh die pups zijn zoooo schattig, die bandjes ook, allemaal een ander kleurtje :-D

diane en tank

29 maart 2011, 21:57 3 doggies

ahh wat lief smelt smelt.
en turbo is wel erg stoer :-D

Miora,pebbles en quiz

29 maart 2011, 22:02 3 doggies

wat lief ^^

en ocharme die whippet met al die spiern :(

Hannah en Pépé

29 maart 2011, 22:03 3 doggies

oohhh Wat een lieverdje! Heel veel plezier met het pupje!!

diana

29 maart 2011, 22:03 3 doggies

wat een leuke pup daar smelt je toch van he.ik heb zelf ook een whippet gehad.was een teefje en ze zijn ook zo lief he.en rennen wat ze kunnen.

en wat een leuke naam hebben jullie bedacht past wel heel goed bij het ras.

ik wens jullie heel veel plezier met je nieuwe pup.en je andere whippet is ook een heel mooi hondje.

Margarita, Lisa en Lotte

29 maart 2011, 22:42 3 doggies

Turbo ziet er prachtig uit! Geniet van jullie nieuwe pup, en niet vergeten.....wij willen heel veel foto's zien!

ireen

gewijzigd 3 april 2011, 00:52 3 doggies

Anja

29 maart 2011, 23:08 3 doggies

Wat een plaatje, het aftellen is begonnen :-D

Roos schreef het onderwerp

29 maart 2011, 23:47

@ Alexandra

Ik zag net wat nestfoto's van mechelaars en ze lijken er inderdaad veel op.Als hij volwassen is heeft hij ook wel mechelse kleuren. Hij is bruin met een zwart masker ;-)
Alleen is de bouw totaal anders ;-)
(voor de geen die dat niet weet O-) Haha)

jacky en kyra

30 maart 2011, 01:27 3 doggies

wat een droppie lieverd moppie lieverd en nog even wachten en aftellen :-D

Thopen

30 maart 2011, 01:40 3 doggies

Super schattige pups & ras! :-D

Geniet ervan reeds nu!

@ Simone: de Greyhound is wel degelijk sneller hoor...enkel minder wendbaar dan de Whippet. Maakt ook niet veel uit, het zijn beide prachtige rassen! O-)

Lisanne

30 maart 2011, 02:21 3 doggies

Van harte gefeliciteerd met Turbo!!! Super dat je uiteindelijk toch je voorkeur reutje hebt, :-D wil de fokker nog met hem fokken of is hij volledig van jullie?

Ik vind Wendy ( die super gespierde whippet ) trouwens niet lelijk hoor, het ziet er anders uit.. maargoed het maakt haar daardoor niet lelijk!

Ben nog even aan het zoeken geweest naar wat ze nu precies heeft, is wel interessant... Ze heeft dus 2x het genetische gen voor bespiering begrijp ik..

Wat ik wel jammer vind ik dat er zoveel onderzoeken met haar gedaan worden ( ze ziet er niet super gelukkig uit )

cindy

30 maart 2011, 10:38 3 doggies

heel veel plezier met je nieuwe pup :-)

Annelies met Sem

30 maart 2011, 10:45 3 doggies

Heel hartelijk gefeliciteerd met Turbo.

Nu is het dan nog even afwachten totdat je hem hebt. Hopelijk gaan de weken die je nog moet wachten voor jou snel voorbij.

Bianca & Tara

30 maart 2011, 12:19 3 doggies

Turbo is echt schattig, nog eventjes en we zijn 15 april :-D

Claudia & Tank

30 maart 2011, 12:20 3 doggies

Ach wat schattig.
En toch de naam Turbo.
Wat zal je vriend blij zijn.

Roos schreef het onderwerp

30 maart 2011, 12:25

@ Thopen

Inderdaad is de greyhound sneller, maar op korte afstanden wint de Whippet;-)

@ Lisanne
De fokker gaat Turbo inderdaad gebruiken als dekreu voor zijn eigen teven (die geen familie zijn natuurlijk)
Maar eer het zover is zijn we ruim 2 a 3 jaar verder ;-)
Wendy is ook wel eens op tv geweest, en vind het er heel zielig uit zien. Weet niet of ze ook last heeft. Maar dat lijkt me haast wel.

We zouden de pup 15 april ophalen, maar misschien word het 18 april. Van de Fokker van Bentley hebben we namelijk 17 april een strandwandeling in Scheveningen en ten eerste kan de pup natuurlijk niet mee, en ten 2e omdat hij dan pas 2 dagen bij ons zou zijn willen we hem ook niet gelijk ergens anders onderbrengen. We moeten dat alleen nog met de fokker overleggen. Maar het zal geen probleem zijn.
Moeten alleen nog ietsje langer wachten dan ;-)
En ik hou helemaal niet van wachten O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dit word hem dan! (foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^