We hebben op 5 mei onze mechelse herder Axel moeten laten inslapen.
Hij is 4 jaar geworden.
Axel deed politietrainingen.
Dat was zijn lust en zijn leven.
Maar het is hem op 5 mei fataal geworden.Hij was gaan trainen zoals altijd.Maar bij zijn eerste oefening zakte hij door zijn poten.Kon niet meer lopen,we hebben hem naar de dierenarts gebracht.Hij constateerde dat hij zijn nekwervel had gebroken.
Dat hij invalide zou blijven,met veel pijn.Dat wilde we hem niet aandoen,dat had hij niet verdient.We hebben besloten hem rustig te laten inslapen.Met heel veel pijn in ons hart verlieten we de dierenarst.Hij werd de volgende dag naar het crematorium gebracht,waar hij heel mooi lag opgebaard.We hebben afscheid van hem genomen,maar niet voor lang.Want we hebben hem in een urn weer mee terug naar huis genomen.Waar hij een mooi plekje heeft gekregen.Hij was onze grote vriend,we missen hem ontzettend.
We houden van je Axel.
Suuske



2 doggies









oen!!!En voor ik het wist,reageerde ik op de oproep en is Sam door zijn eigenaars bij me gebracht vanuit Nederland.Hij moest gewoon bij me zijn,hij voelde zich ook meteen op zijn plek.Ik geloof dat dieren,die bij je horen naar je toe geleid worden.Sam had geen kans,hij was pas 2,5 jaar en ik werd zijn 5e baas.