Vandaag mag mijn dochter van 10 bij de dierenarts meelopen en ze hoopt alleen maar hondjes te zien
Ben zeer benieuwd naar haar verhalen, maar ze begonnen eerst maar eens met de konijnen vanochtend hahahah
Vandaag mag mijn dochter van 10 bij de dierenarts meelopen en ze hoopt alleen maar hondjes te zien
Ben zeer benieuwd naar haar verhalen, maar ze begonnen eerst maar eens met de konijnen vanochtend hahahah
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vandaag bij de dierenarts" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Ow wat een leuk idee zeg. Ze wil vast iets met dieren gaan doen later
Ik wens haar heel veel plezier.
jeetje wat een leuk idee zeg van die dierearts laat je nog wat van je horen hoe de verhalen van je dochter zijn ben ik wel nieuwschierig naar
groetjes joke
Hoi Cynthia,
Wat leuk zeg..
Hoe gaat je dochter dat aanpakken met haar allergie..?
Kwilde graag naar de middelbare school met dieren werken..op de opendag kwestie van 1 minuut konden we omdraaien zo ziek was ik...
Terwijl ik wel medicatie had gepakt..
Hoop dat, dat goed gaat...anders is het erg jammer..
hoop dat ze er van genoten heeft
gr liesbeth
Zal ze wel heel leuk vinden hé, hopelijk heeft ze een hele fijne dag en ben benieuwd naar het relaas van haar avontuur.
groetjes
Patsy & Toshi
Wat leuk!!
Ben benieuwd hoe ze het heeft gevonden 
We zien het wel, het is een goede graadmeter met die allergieen,
Hij heeft mijntelefoonnummers, dus zodra het niet gaat of er iets is, sta ik klaar in de startblokken om haar op te halen, Konijnen is wel het ergste en katten en ik heb ze nog niet gehoord
Duzzz het zal wel meevallen, ze wil dierenarts worden, maar ja, dat vakkenpakket he????
maar kan kan dus 2 kanten uit gaan, of nooit meer, of helemaal gek en echt gaan leren
, voor al die 8 ten die ze moet gaan halen
Het relaas komt echt, ben zelf zo nieuwsgierig hoe het is. ik wil ook wel een dagje met hem meelopen
Wat ontzettend leuk!
Nou ben benieuwd hoe ze het heeft gevonden, ben ook wel benieuwd naar de verhalen. en ja goede graagdmeter met allergie.
Maar als ze later dierenarts wil worden dan mag ze zeker heel goed gaan leren, maar ze is nog jong kan nog veranderen haha.
Moet je gewoon vragen of je ook een dagje mag mee lopen doet hij vast wel. ik was zo vaak bij de dierenarts even dagje helpen en mee lopen. vond ik altijd leuk. erg leuk ook om de operaties te zien.
Maar ben benieuwd naar de verhalen het zal wel goed gaan want je hebt nog geen telefoon gehad.
Tsja dat was wel wat, eerste klant was een konijn waarvan de moederkoek los liet, helaas niet meer gered. wat een begin!!
daarna 5 konijnen castreren.
wat een vuurdoop
een te dikke hond, maar dat was het baasje ook
zij de slimmerik
ze mocht mee schapen inenten en een paard gebit ont tandstenen.
daarna nog wat poezen inenten.
dag voorbij, half 5 was ze weer bereid met me mee te gaan
laatste vraag, wanneer ze weer mocht,
kortom. Successss
Hej Cynthia, wat een leuk initiatief zeg! Fijn dat je dochter het naar haar zin heeft gehad
De eerste keer dat ik meeliep met een da, was ik 12 jaar - denk ik. Het eerste consult, een poes die ingeslapen moest worden. O, daar sta je dan als klein meisje, dat vergeet ik nooit weer. Het blijft me ook nog steeds bij, dat de eigenaar vertelde dat de poes altijd met kerst aan tafel mocht zitten (op de stoel op een verhoginkje) en dan ook wat lekkers kreeg..
Hoop dat je dochter vaker mee mag lopen
Groetjes Marit
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vandaag bij de dierenarts" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.