Ramona (gast)
Hallo lieve honde lief hebbers,
Mn vriend en ik zijn nu al 2 jr samen en de laatste tijd zaten we steeds meer te denken om een gezellige hond in huis te nemen.
Gewoon kijken op internet en kijken bij fokkers enzo ( goede fokkers ).... Zien er allemaal zo lief uit dat je ze allemaal we mee wilt nemen... Nou eerst even goed nadenken wat voor ras en wat de achter gronden zijn ervan. Mijn vriend is helemaal wel van een Old english Bulldog, Op internet kijken weer hoe en wat die honden zijn. Ik niet veel want tja we willen toch eerst rond kijken.
Komt mijn vriend ineens thuis met een puppy van 11 week... een heel mooi beestje en ik ben nog verliefder op die hond dan mijn vriend hihi... nee hoor.
Maar nu is alles wel leuk en aardig maar zoveel weet ik niet van die hond en heb al wel gekeken op internet en dergelijke, maar lees alleen hoe ze in het verleden eraan kwamen en hoe ze nu zijn qwa karakter.
Maar niet echt hoe je ze op kan voeden enzo.
Nu rest mijn vraag eigenlijk:
Heeft er iemand verstand van en kan ik b.v ook een aantal sites inzien over hoe en wat ?....Overal staat over hun verleden maar niet over hoe en wat voor de tijd nu..
Kan iemand mij tips geven???????
Heel erg bedankt!...
Liefs van een nieuwe old english bulldog liefhebber...
)


echt een schat je kan me altijd een prive berichje sturen met je vragen!!
