Ik weet dat het eigenlijk niet de bedoeling is dat een topic niet over honden gaat maar ik kan nergens iets vinden over mijn vraag dus ik gok het er op dat het voor deze keer mag.
Ik ben met mijn hond over gestapt naar lotgering en ik ben er net achter gekomen dat als mijn hond samen met mijn katten eet (hond op de grond en katten op het aanrecht) hij de katten met rust laat.. (hij heeft erg veel moeite met het niet spelen met katten
) Dus hebben wij besloten de katten ook op lotgering te zetten want dat is natuurlijk ook veel beter voor ze dan brokjes uit de winkel.. Ik kan alleen nergens vinden hoeveel ik aan mijn katten moet geven
het gaat over 2 katten van rond de 5 kilo waarvan er 1 drastiesch moet afvallen! en een kan van ik denk 3 kilo of minder.
Weet iemand misschien hoeveel ik aan ze moet geven?
Groetjes Marjolein



3 doggies