Hondje aan komen lopen..

46 reacties · pagina 2 van 2

dorine

15 maart 2011, 19:32 3 doggies

Niet iedereen weet dat amivedi bestaat en dat de dierenambulance ook voor gevonden dieren is en dat ze daar ook kunnen melden dat je ze kwijt bent. Vaak genoeg meegemaakt toen ik op de dierenambulance gewerkt heb.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondje aan komen lopen.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

15 maart 2011, 19:34 3 doggies

Wat fijn dat de baasjes gevonden zijn.

Diana - Tessa&Max schreef het onderwerp

15 maart 2011, 19:38

Bij de dierenarts lag geen melding van een vermiste hond, bij de dierenambulance ook niet. Dus ik denk niet dat ze hem zijn gaan zoeken. Ja, misschien een rondje door de wijk. :'(

2 jongens uit de wijk hebben hem gister avond al op het veldje zien liggen rollen. 1 van de jongens heeft hem meegenomen, en zijn moeder heeft de hond weer op straat gezet omdat 'ie steeds hapte! Ja gek hé. Tjonge. Had 't beestje dan hierheen gebracht!

Het was geen stabij, maar een kruising collie-stabij. Ik geloof dat ze 't hondje liever kwijt zijn dan rijk. We hebben niet eens een dankjewel gehoort.

Simone, Cody en Flynn

15 maart 2011, 19:39 3 doggies

Die loopt dus binnenkort weer op straat...ongelovelijk dit.

Hannah en Pépé

15 maart 2011, 19:41 3 doggies

Vraag anders of ze m ff bij mij afdroppen ;-) O-) :-) :-D

fortuna

15 maart 2011, 19:48 3 doggies

ik weet er ook een heel geschikt iemand voor O-) (ik dus niet zelf)

Diana - Tessa&Max schreef het onderwerp

15 maart 2011, 19:49

Als 'ie hier nog een keer rondloopt en ze doen er geen moeite voor......

Sannie

15 maart 2011, 20:03 3 doggies

Gelukkig slaap hij vannacht in elk geval niet op straat....

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

15 maart 2011, 22:09 3 doggies

Oh wat leuk :-) Ik begon het topic van in 't begin te lezen en vond het toch erg... en na een paar seconden al een happy end gelezen. Wat een geluk O-)

silke & woody

15 maart 2011, 22:10 3 doggies

ocharme ik hoop dat zijn baasjes hem snel komen halen

Diana - Tessa&Max schreef het onderwerp

15 maart 2011, 22:14

Ik ben in ieder geval blij dat 'ie vanacht niet op straat rond zwerft. :-) Hopelijk letten ze een beetje goed 'm..

Rocky & Ivonne

15 maart 2011, 22:24

Als het zo is dat zijn baasjes hem gedumpt hebben :'( , hoop ik dat dit pupje alsnog een heel lief ander baasje vind , gelukkig heeft hij een slaapplaatsje voor vannacht en er zijn al een paar lieve baasjes hier die hem willen een thuis geven :-)
Hoop dat alles goed komt .

'k Hoop dat je het te weten komt als ze eigenlijk van het hondje af willen. Euh... sterkte... Maar toch goed dat je hem van de straat hebt gehaald. Een ongeluk is vlug gebeurd :-)

Hannah en Pépé

16 maart 2011, 18:04

als ie weer rondloopt kom ik m persoonlijk ophalen O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondje aan komen lopen.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^