Pup sleept met vlees

5 reacties

Michelle & Luna

12 maart 2011, 12:12

Sinds 2 weken hebben wij een pup. Het eten ging altijd goed (carnibest). Ze kreeg haar eten in de bench en at het daar op. Het deurtje was wel open. Sinds een paar dagen begint ze echter met het vlees te slepen, en er mee te spelen buiten de bench, op het kleed. Hier zijn we niet zo blij mee, want het maakt vlekken op het kleed. We hebben al allerlei dingen geprobeerd zoals het deurtje dicht te doen (ze begint dan te janken, te blaffen en ze eet niet meer), haar in de keuken eten geven (daar hebben we parket dus kunnen we dweilen), maar ze sleept het elke keer mee naar het kleed.
Hebben jullie misschien tips hoe we dit het best kunnen corrigeren?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup sleept met vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

12 maart 2011, 12:40

Corrigeren bij het eten zou ik zo min mogelijk doen want je loopt het risico dat er dan helemaal niet gegeten wordt.

Kun je niet iets over het kleed leggen of de deur van de keuken dicht doen of daar een hekje voor maken?



Bakarddy

13 maart 2011, 21:00

Een oud kleed in de bench neerleggen mischien.?
Of een oude handoek op de grond neerleggen.

Cgoedgekeurde fokker

13 maart 2011, 21:05

Als ze het eten gaat verslepen en hiermee gaat spelen dan lijkt mij duidelijk dat ze geen honger heeft ;-)

Je kan inderdaad een handdoek op het kleed leggen, maar ik denk dat je daar de oorzaak niet mee op lost.

Hoeveel weegt je hond en hoeveel eten krijgt ze?

Hanke

13 maart 2011, 21:13

Ik heb, steeds als Bo het vlees ergens anders neerlegde, het vlees rustig opgepakt en weer op de goede plek gelegd. Gelukkig had hij het na 3x door O-)

Ik merk wel dat hij erg gevoelig is voor correcties als hij aan het eten is.
Stel als hij nu tijdens het eten van KVV uit zijn bak iets op de grond legt en ik zeg 'nee' dan wijkt hij gelijk terug.
Dus ik doe zo rustig en voorzichtig mogelijk.

Toos (en boxer Kiara)

13 maart 2011, 21:29

Eten geven op een andere plaats als in de bench....
Bijvoorbeeld op een plaats waar knoeien niet zo erg is...bijvoorbeeld buiten, of ergens waar tegels liggen... :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup sleept met vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^