mend en kussen verdedigen

3 reacties

Nolita.

11 maart 2011, 10:15

Hallo,

Ik merk eigenlijk steeds meer dat Senna haar mand gaat verdedigen en ook haal kussen en die verdedigt ze dan tegen over de katten ik zit te denken om het hussen (die middden in de kamer licht ) weg te halen om dat in ieder geval te voorkomen hebben jullie misschien nog raad?

groetjes nolita

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mend en kussen verdedigen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jeltje

11 maart 2011, 10:19

senna heeft behoefte aan haar eigen plekje, dan is logisch dat haar mand lekker warm en knus is en dat daar de katten niet bij mogen komen, hij vind het misschien heerlijk om op een kussen te liggen, misschien een idee om voor hem een eigen kussen te kopen? dat laat hij het kussen van jou teminste met rust.. O-)

geen idee of het helpt onze honden zijn niet erg bezitterig en we hebben er 6 dus samen delen moet wel van toepassing zijn haha

jeltje

11 maart 2011, 10:20

btw wat een schatje :-D

Nolita. schreef het onderwerp

11 maart 2011, 10:22

Het is Senna haar eigen mand en haar eigen kussen ik bedoel in verband met de katten!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mend en kussen verdedigen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^