Paasshow Leeuwarden

35 reacties · pagina 2 van 2

miny

25 april 2011, 20:09

liesbeth gefeliciteerd met overwinning van je hond weet jij toevallig welke 2 hovawarts er waren uit rasgroep 2 die door evert wieldraaier zijn gekeurd? miny en de hovawarts. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Paasshow Leeuwarden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Liesbeth, Diva &Jaimy

25 april 2011, 20:26

Heb het even voor je opgezocht.

Oscar fan Dotinga State JW'09 NJK
Eigenaar: J.Brinkman en R.Koopman

&

O'Daisy fan dotinga State JW'09
Eigenaar: I.A. Froma-Til

ja corrie ontmoet, en grietje, en nog een paar . liesbeth jammer jou niet tegen gekomen.

en ik heb bamse nog wel zo geshowd, maar ja newfoundlander die gaat naar de newfoundlanders kijken natuurlijk. :-D

een gezellige zondag geweest,. :-D

Luna en baas Rudolf

25 april 2011, 20:38

ik ben wel geweest de hele dag
moest ehbo-en
was erg mooie show
veeel heeeel veel honden
hoop baasjes die teweinig aten en meer
met de hond bezig waren dan met zich zelf
ja dan val je snel flauw,in oktober schijnt er weer een tezijn ;-)

Jolanda

27 april 2011, 23:33

:-D :-D :-D

Onze Cody heb Zondag ook mee gedaan,ik zal even mijn uitslagen hier weg zetten wat hij gehaald heeft.

1U :-D
cac/cacib :-D
Beste reu en BOB geworden, :-D
en bij de eerste 10 honden van rasgroep 2 geselecteerd in de erering en er werden er 3 geplaatst van deze 10 honden,maar helaas Cody werd er niet uitgehaald. :-D :-D

Maar hij hebt het weer heel goed gedaan ben trots op mijn kanjer. ;-) :-D :-D
gr Jolanda en de dwergjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Paasshow Leeuwarden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^