Aantal snacks per dag

36 reacties · pagina 2 van 2

Poll

Hoeveel snacks krijgen jullie hond(en)?

  • Niet iedere dag10% (9)
  • Elke dag wel één23% (21)
  • Meerdere keren per dag (soms te veel)49% (46)
  • Geen (wegens allergie o.i.d.)0% (0)
  • Iedere dag, altijd als hij iets goeds doet.17% (16)
  • Anders Namelijk...........................1% (1)
93 stemmen

Log in om mee te stemmen.

milly

10 maart 2011, 17:47

elke dag als ik een kopje thee ga drinken
staan ze al bij hun busje met lekkers

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aantal snacks per dag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

milly

10 maart 2011, 17:47

elke dag als ik een kopje thee ga drinken
staan ze al bij hun busje met lekkers

Wilma en Dobby (RIP)

10 maart 2011, 18:46

Toch nog een voordeel ontdekt van belonen met spelen. O-)

Als ik train met voer is het zijn eigen voer, dus geen snoepje of iets dergelijks. De extra's zijn dan alleen botjes en kauwstaven, en die krijgt hij niet iedere dag.

Deborah + Djego, Mike & Lilo schreef het onderwerp

14 maart 2011, 17:37

Ze hebben vandaag allemaal een lekkere bak met vuile verse pens gehad... Vinden ze heerlijk als lekkernij!
En een hele kip:-D

Carola

14 maart 2011, 17:55

maar de echte vraag is: hoeveel is nu TEVEEL? Ik geef Lizzy na iedere uitlaat beurt. Dan wel gedroogde kipreepjes of zalmsnoepje. Dat is toch niet teveel van het goede???

linneke

15 maart 2011, 00:16

carola, als je hond niet meer de aanbevolen hoeveelheid van zijn eten opeet per dag of als hij ziender ogen dikker wordt, dan geef je volgens mij teveel.

ka-girl

15 maart 2011, 07:11

Hier krijgen de hussen ook te veel. Zo ieritand, ze worden alleen maar gek van frolic en de rest vinden ze ok maar niet al te wauw. Dus die doe ik in kleine stukjes. Mijn JR krijgt weinig snacks. Hij is te dik. Ook krijgen ze af en toe kaas stukjes en komkomber en sla. Vinden ze heerlijk.

Ben ook van plan om een droogmachine te kopen. Dan kunnen ze wat gezonder snacks krijgen wat wat beter is dan frolic :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aantal snacks per dag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^