jagen

4 reacties

diane en tank

9 maart 2011, 20:36

tank heeft sinds kort een nieuwe hobby en dat is fazanten en eenden opjagen en er achter aan rennen verder niks hoor maar dan is het wel bananen in de oren en als de vogel buiten beeld is komt hij op zijn gemakje terug.

laatst is hij een haas tegen gekomen en zn ogen popte er bijna uit, hij vind het rare wezens en deze worden geplaatst bij de egels die ook schijnbaar van mars komen want tank vind ze raar en weet niet wat hij ermee aan moet.

welke staffies doen dit ook?

groetjes diane en tank

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jagen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*marieke&bento*

10 maart 2011, 10:28 3 doggies

haha hier nog n jager!
maar bento wil dan ook alles ontdekken en ermee spelen haha.. hij stond laatst oog in oog met n kat.. in de speelhouding, en de kat zo woest als iets haha.. bento bleef in die houding n tijdje staan, en de kat ook.. daarna rende bento kei hard weg.. meneer wist niet wat hij met de sissende opgeblazen kat aanmoest..
eenden en ganzen vind hij ook leuk om achteraan te hollen..
en kikkers haha das echt leuk om te zien.. in de speelhouding tegenover n kikker O-)
welke kant hij ook op wil, bento staat er weer voor..

groetjes marieke en bento

nick brouwers

10 maart 2011, 13:47 3 doggies

hier ook alle twee gaan ze graag achter vogels fazanten aan
maar ze vertrekken pas as ik zeg
pak de beestjes :-D

Sharon en Spyro

14 augustus 2012, 13:06

Spyro rent achter alles aan wat beweegt. Hij heeft het een heel tijdje met vogels gehad, nu negeert hij ze wel redelijk tijdens het wandelen, maar hij had bijna een duif in de achtertuin gegrepen. Hij vind egels ontzettend interessant.

Sharon en Spyro

14 augustus 2012, 13:09

En katten zijn helemaal geweldig. Alleen zij moeten hem niet. Spyro is al een paar keer aangevallen door een kat maar het doet hem schijnbaar helemaal niks. Hij blijft er maar naar toe gaan en gaat zelfs op zoek. Hij kijkt onder auto's naar katten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jagen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^