Die rare baas van ons he!

18 reacties

Suze en de 3

9 maart 2011, 16:08

Nou moeten jullie nou horen he! Is het prachtig weer, dus wij ff lekker buiten geweest, komen we thuis begint vrouwtje opeens alles naar buiten te slepen. Dus wij enthousiast door de steeds leger wordende woonkamer heen sjezen, moeten wij opeens ook naar buiten. Nou daar stond dus de halve woonkamer. Wij een beetje verbaasd, wat had vrouwtje er een zooitje van gemaakt zeg! Nou wij een uurtje ofzo buiten in de tuin gelegen op het meubilair komt ze weer naar buiten, gaat ze alles weer binnen zetten. Zegt ze vervolgens dat wij in het vervolg niet zo veel troep meer moeten maken! Nou schiet ons maar lek hoor! Gek mensje is het toch!

Wel jammer dat we nu niet meer op de pickniktafel kunnen liggen..


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Die rare baas van ons he!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

•• Ellun en Evi ••

9 maart 2011, 16:16 3 doggies

Jullie niet zo'n bende maken?
Zoals ik het kan zien, maakt jullie baasje er zelf een bende van! Maar ze zeggen altijd wel: het moet eerst slechter worden voor het beter wordt, dus het is vast allemaal weer goed gekomen en wie weet beter geworden! ;-)

Tanja

9 maart 2011, 16:21 3 doggies

Het moet niet gekker worden O-)

Samantha & Aiko

9 maart 2011, 16:26 3 doggies

LOL, die 2e foto, geweldig! :-D

Jannie Schrijver

9 maart 2011, 16:28 3 doggies

SSSSSSST het is voorjaar. Sommige baasjes hebben dat. De meeste gaan snel zitten of met de honden wandelen en wachten dat die drift over gaat.

Diana - Tessa&Max

9 maart 2011, 16:30 3 doggies

Ach joh, baasje heeft lentekriebels. Kan ze niks aan doen. O-)

Suze en de 3 schreef het onderwerp

9 maart 2011, 16:32

Haha Jannie ;-)

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

9 maart 2011, 16:44 3 doggies

Ja ... dat hoort af en toe zo!! Kan me voorstellen dat jullie het nut er niet van inzien!! Ik heb er ook vraagtekens bij, en wacht altijd geduldig tot die drang voorbij is!!
Wel weer alles lekker gelucht!
Ben gerust!!!..... Morgen is het weer over en heeft ze het weer vergeten! :-D

Patricia & de Musketiers

9 maart 2011, 16:46 3 doggies

haha heb ik hier ook elke keer als ik ga dweilen. En dan zal je altijd zien tegen dat ik klaar ben met dweilen en de vloer drogen het of gaat regenen of ze een kuil hebben gegraven en vol met zand/modder zitten en juist dan naar binnen willen. Met het gevolg dat ik weer mijn raam mag lappen. :S

Hanne baasje van Bonny

9 maart 2011, 16:49 3 doggies

Det duit um 't veurjaor ,det duit um 't lenteweer .... :-D
Je vrouwtje heeft het voorjaar in haar bol ! :-D

Uma & Joker

9 maart 2011, 17:07 3 doggies

Hahaha, jeetje wat een gek baasje O-)

Japjes

9 maart 2011, 21:55 3 doggies

hahahaha leuk verhaal en leuke foto's :-D

Toos (en boxer Kiara)

9 maart 2011, 22:01 3 doggies

Volgens mij heeft bazinnetje voorjaarskriebels in der bolletje !

Ester, Odie's baasje

9 maart 2011, 22:06 3 doggies

Zo leuk die foto op de spullen :-D

Enne die baas.. die is er maar weer klaar mee, kunnen jullie bij de volgende lente zon weer fijn wandelen ipv wachten tot de "bui" over is ;-)

Samantha

9 maart 2011, 23:20 3 doggies

Daar was het weer wel goed voor! Heerlijk alles lekker schoonmaken ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Die rare baas van ons he!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^