Ik vind het niet echt bij gezellig praten horen, maar zie zo niet waardat ik het wel onder kan plaatsen
Maar ik was net aan het wandelen met mijn hondje. En ik vertrouwde het nieuwe tuigje niet helemaal. Wanneer ik haar mee wil nemen, als ze ergens druk aan het snuffelen is bv.. dan trok ik vaak altijd heel voorzichtig mee en vaak ging dat wel goed.
Maar nu vandaag dus niet
Ze was druk aan het snuffelen en had wat ontdekt.. ik denk een mol ofzo.. ze was hyperactief en ging aan het graven.
Maar ik wilde graag verder, dus wilde haar mee trekken. Maar zij hield zich stijf, en het tuigje schoof in 1 ruk van haar lijfje af.
Stond ze daar ineens zonder tuigje om, langs een heel drukke weg. Iehhhhhhhhhhhhhh.. ik greep haar gelijk vast.. En tilde haar op en liep naar een wat rustigere stukje. En deed alsnog het tuigje weer terug om. Gelukkig liet ze dat goed toe, zonder te spartelen ofzo.
Ik ben helemaal genezen hoor van een tuigje nu voortaan. Ze krijgt vanaf nu gewoon weer haar halsband om.
Nu liep het goed af, maar moet er niet aan denken, als ze die drukke weg was overgestoken.
Gatver.. je moet je toch een beetje op een tuigje moeten kunnen vertrouwen..



3 doggies


