gewandeld met taat

19 reacties

joke&taat

2 maart 2011, 20:04

Ik loop buiten met taat .
Komt er een vrouwtje aan met een wandel wagen met een kindje van ander half er in .
Ik ken haar vrij goed en heeft ook een hond ..
Maar taat wil naar dat kind toe .
En ik wil dat niet omdat ik weet dat taat bij het eerste gezin weg gedaan is omdat het niet goed ging met de kinderen .
Maar ik zeg taat nee dat mag niet he ,ga is mooi zitten en dat deed taat natuurlijk .
Zegt zei waarom niet ben je bang dat taat wat doet
Ik zeg nou ik weet het eigenlijk niet ik neem het risico niet vind de kleine jongen te klein en mocht het niet goed gaan dan is je zoon voor zen leven getekent in zen gezichtje
En ik kan mijn hond in laten slapen
Nou joke zegt ze dat zal ik nooit eisen hoor .

Dus ik nog van moet je horen ik loop dan altijd wel met een rot gevoel rond en durf jou niet meer recht in je ogen aan te kijken
Nou zegt ze ik zal dan wel verlangen dat je hem muilkorft
Ik heel droog nee hoor dat hoeft allemaal niet ik neem geen risico met taat dat dat gebeurt
Ik zorg gewoon dat ze niet bij kinder wagens in de beurt komt
En als ze los loopt op de hei loopt ze zelf al door dan gaat ze er niet eens naar toe
Maar deze mevrouw kent taat heel goed dus dat lag anders
En ik zei gelijk als die 7 jaar ouder is mag die wel naar je zoon want dat gaat wel goed met kinderen vanaf een jaar of acht
Ben ik nou zoon pietje precies of hoe zit dat

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewandeld met taat " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sanne en doggy's

2 maart 2011, 20:10 3 doggies

Volgens mij ken JIJ jouw hondje het beste.
Ik zou het zelfde doen, sterker nog toen rocky nog leefde deed ik hetzelfde.
Die kon ook door een nare ervaring niet altijd het gezeldschap van kinderen waarderen.
Dus was het mijn verantwoording als baas om ervoor te zorgen dat hij niet in de situatie terrecht kwam waarin hij niets anders kon als bijten.
Gelukkig is dat ook nooit gebeurd en daar ben ik zeer trots op.
Dus nee ik vind je niet pietje precies maar een verantwoordelijke baas die ontzettend veel van haar hondje houd! :-D

debbie & zoe

2 maart 2011, 20:11 3 doggies

ik vind je helemaal geen pietje precies, maar juist een hele verantwoordelijke bazin. :-D
wie weet gebeurd er wel niks, maar je neemt in ieder geval het zekere voor het onzekere en daar zouden een heleboel andere hondeneigenaren een voorbeeld aan kunnen nemen :-D

Jeroen & Lola

2 maart 2011, 20:13 3 doggies

idd, jij kent taat het best.

als je denkt dat ze er niet klaar voor is of jij bent er misschien zelf niet klaar voor..dan toch gewoon niet O-)

hoef je je niet rot om te voelen hoor!

joke&taat schreef het onderwerp

2 maart 2011, 20:16

A wat een lieve berichten
@ jeroen ken je me al zo goed ja ik ken me daar rot onder voelen
Ik heb liever dat mensen zeggen fijn dat je daar rekening mee houd
Dat andwoord krijg ik ook vaak hoor

Caroline & Atlas

2 maart 2011, 20:18 3 doggies

Niet rot om voelen meis..
Jij kent haar het beste en jij weet wat kan en wat niet. Als je het niet 100% vertrouwd en er 100% achter staat, moet je het gewoon niet doen! Goede keuze.

Jeroen & Lola

2 maart 2011, 20:20 3 doggies

haha nee hoor
ik doe maar een gooi O-)

Diesel & Bumper

2 maart 2011, 20:35 3 doggies

Ik zou ook geen risico nemen Joke, je weet dat het zou kunnen gebeuren, je vergeeft het jezelf toch nooit als er dan toch iets gebeurt? Ik vind jou juist heel verstandig.

Japjes

2 maart 2011, 21:41 3 doggies

jij weet wat het beste is dus vind het super wat je doet :-D

Nien & diva

2 maart 2011, 21:54 3 doggies

nee je bent niet pietje precies je weet dat hij bij een ander gezin weg moest omdat het niet ging met kinderen.
Als er iets gebeurt dan voel je je rot.
Van de andere kant moet je ook weer vertrouwen krijgen in taat dat het misschien wel gaat.het is wel lastig

corrie koopman

2 maart 2011, 21:59 3 doggies

Joke.
Ik vind dat je dit heel goed doet.
Jij kent je hond als geen ander. :-)

Dobrygoedgekeurde fokker

2 maart 2011, 22:00 3 doggies

Juist goed van je hoor, ik hou Lola ook weg van kinderen, gewoon omdat ik haar verleden niet ken en geen enkel risico wil nemen. Vind ik alleen maar normaal eigenlijk.

joke&taat schreef het onderwerp

3 maart 2011, 08:09

dank jullie wel allemaal
ik vind het soms zo moeilijk van wat moet je he
Maar het risico wil ik echt niet lopen
Want taat is mij alles
En die wil ik echt niet kwijt

Liesbeth/Skinny

3 maart 2011, 08:21 3 doggies

goed gedaan joke,jij kent Taat het beste,en gezien haar verleden met kleine kinderen,zou ik het ook niet wagen

Monique & Jaro & Ronja

3 maart 2011, 09:03 3 doggies

je kunt zien dat de vrouw je hond al kent en weet wat voor een hond het is anders zou ze heel snel doorlopen i.p.v erop door te blijven gaan ;-) maar dat jij alsnog die beslissing maakt om het niet te laten gebeuren en het zekere voor het onzekere wil nemen vind ik alles behalve pietje precies :-D Jij gaat voor de veiligheid van het kind en je hond..
Ik snap denk ik wel wat je ermee bedoelt.. taat gaat zelf naar het kind toe, de vrouw vind het goed, meer dan goed, je wilt ook dat taat ermee leert omgaan(socialiseren), de kans dat er niets gebeurt is vele malen groter en toch zeg jij: nee.
Je laat het niet gebeuren omdat de eventuele consequenties zwaarder wegen dan het minuutje plezier wat taat en het kind zouden kunnen hebben.

Bianca & Tara

3 maart 2011, 09:26 3 doggies

joke, iedereen kent zijn eigen hond het best, ik vind dat je dat zeer goed gedaan hebt, je neemt verantwoordelijkheid en wil 'ongevallen' uitsluiten, dus dat is prima en verstandig zijn, niet pietje precies :-)

Dobrygoedgekeurde fokker

3 maart 2011, 09:47 3 doggies

Mooi verwoord Monique :-)

Dorrie

3 maart 2011, 09:54 3 doggies

Nee hoor...ik vind het juist goed.
Mijn dochter is gebeten door een hond .Gelukkig was ik er heel snel bij(zag zijn lichaamstaal en wham)hij kon daardoor net schampen.(wel flinke plek)
En daarna nog proberen(eigenaar)om de hond met kinderen te socialiseren...die vroeg kunnen we het nog proberen met jouw dochter whaha gek...
Jij denkt vooruit en dat is beter voorkomen dan genezen. SUPER-BAAS haha goedzo joke en taat O-)

martin+ binkie

3 maart 2011, 10:04 3 doggies

Joke hier net nog een kleine aanvaring tussen Carlijn en Binkie :'( :'( :'(

joke&taat schreef het onderwerp

3 maart 2011, 10:24

Monique dank je wat heb je dat mooi omschreven
Jeetje martin ging het niet goed ik bel je zo wel even

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewandeld met taat " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^