Langs deze weg, gecondoleerd met het verlies van je maatje dib
Sterkte meid
Liefs Thea/Rebbel
Langs deze weg, gecondoleerd met het verlies van je maatje dib
Sterkte meid
Liefs Thea/Rebbel
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dibbes - mijn rouwdouwer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Alsnog heel veel sterkte met het verlies en verwerking van je verdriet,
Liefs
Liesbeth
ING? Hip de Bib is er niet meer? Meiske, dit meen je niet!
Schrik me een versuffing, Dibbes is en was alles, maar dan ook alles voor je.
Tjeempie....wat een ontzettend groot verdriet.
Ingrid, heel veel sterkte en rust toegewenst om dit verlies een beetje te kunnen verwerken.
Dàg, Wilma
ben een beetje laat met reageren maar veel sterkte toegewenst
gr liesbeth
Van mij ook veel sterkte. Zoiets dringt soms pas later door, vooral dat alles zo snel is gegaan. De leegte, het gemis... Ik vind het echt zo spijtig, zo'n mooie, gezonde levendige hond... Hopelijk vind je troost in je andere dieren, en kunnen jullie er met z'n allen overheen.
Onbeschrijfelijk
Oooh Ingrid, ik lees het nu pas. Ik heb bewust het stukje afscheid een tijdje gemeden vanwege mijn eigen verdriet, totdat ik ineens Dibbes zag staan.
Wat erg voor je!! Zo jong nog en hem nu al kwijt moeten zijn is echt verschrikkelijk
Ik leef echt met je mee en ik vind dat je echt de juiste beslissing hebt gemaakt!
Ik wens je ontzettend veel sterkte in deze moeilijke tijd!!
Ingrid, het is verschrikkelijk, ik ben in oktober mijn 'grote liefde' ook op die manier verloren...
denk aan je,
Karin
denk maar aan het vele plezier die jullie aan elkaar gegeven hebt
dat zijn leukere gedachten dan
na het vreselijke rot ongeluk
sterkte corina en pancho
pfff ingrid ik lees dit nu pas
meid wat vreselijk voor je ,wil je dan ook heel veel sterkte wensen om dit alles een plekje te geven
Ingrid, wat vreselijk! Ik heb er verder geen woorden voor, wat verschrikkelijk om je maatje zo plotesling te moeten verliezen!! Wat ik je wel wil meegeven: uit de verhalen die ik soms las waarin jij over Dibbes sprak het altijd vol zat met liefde en vriendschap, koester deze herineringen! Maar gecondoleerd met je verlies ik vind het echt heel naar voor je
Sterkte! marijn
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dibbes - mijn rouwdouwer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.