Ik zou graag even een mening willen, aangezien ik het lastig vind te bepalen wat te doen 
In de buurt woont een golden retriever en vanaf het begin dat wij Taiko hebben, gromt en blaft hij naar Taiko wanneer we ze tegen komen. Op den duur ging Taiko dit terug doen en soms negeert hij hem. Vandaag liet m'n zusje Taiko in de ochtend uit en kwam die hond dus tegen. De hond werd dit keer uitgelaten door een oudere meneer, die blijkbaar geen controle heeft op hem.
Die hond glipte los en Taiko ook opeens en die hond greep Taiko in z'n gezicht. Hij liet niet los en die man begon te trekken. M'n zusje zei dat hij op moest houden met trekken, aangezien hij Taiko echt vast had, maar die man luisterde niet. Uiteindelijk kwam Taiko los en die man liep door zonder iets te zeggen.
Nu vertelde m'n zusje dat net aan ons, want ze was naar haar werk geweest en kwam net thuis. Wij keken of we iets zagen en wat blijkt: Taiko heeft een snee van ongeveer 1 - 1.5 cm bij z'n oor. Het is vochtig en best diep. Zij had dit vanochtend niet gezien.
Ik wilde al meteen naar die man toegaan, maarja, wat wil je daar bereiken?
Dus mijn vraag aan jullie is: wat zouden jullie doen? Naar die man toe gaan of het er bij laten?



3 doggies



