Honden op de camping

4 reacties

Steven (gast)

19 april 2009, 12:17

Hoi allemaal,

Binnenkort begint het vakantieseizoen weer en wij gaan graag kamperen, het liefst naar campings waar onze twee honden mee kunnen echter loop ik altijd weer tegen het volgende aan. De honden mogen vrijwel nooit los lopen (hetgeen ik best begrijp) en liggen dus aan een lijn van 5 meter welke is verankerd middels een grondpen. Werkt toch zou je zeggen...maar dan willen de hondjes rondlopen, campingtafels tentstokken etc. daar wordt geen rekening mee gehouden immers zijn ze aan de lijn liggen niet echt gewend. Dus ik ben mijn halve vakantie aan het voorkomen dat ze iets omver trekken...iemand ideeen hoe we dit anders kunnen oplossen, bijvoorbeeld in de zin van omheining?

Al vast bedankt,

Steven, Kim en natuurlijk Dimmu & Kaja

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Honden op de camping" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anja

19 april 2009, 12:24

Is dit niks voor je?

Monique & Jaro & Ronja

19 april 2009, 12:32

Hallo Anja,
Eigenlijk een hele simpele oplossing maar moet zeggen dat ik daar niet aangedacht heb :-D Is zoiets wel sterk genoeg en mag dat ook op de meeste campings ?

Groetjes

Anja

19 april 2009, 12:56

Ik heb nog nooit gehoord dat het niet mag, je steekt de stokken goed in de grond dus best wel stevig. Word veel gebruikt bij de behendigheid.

Anoniem (gast)

20 april 2009, 11:27

korte riem nemen, niet een van 5 meter. en veel met ze wandelen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Honden op de camping" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^