Shiva plast voor de keukendeur..

5 reacties

Shiva

19 februari 2011, 09:54

Tja zitten dus met probleem dat Shiva s,nachts of smorgens vroeg plast voor de keukendeur ...en we hoorden dit ook van de mensen waar we haar van gekocht hadden ..Dus later toen ze hier al was ...en ze gaat hier niet weg ,maar is wel vervelend en ook wel eens overdag als deur open staat dan plast ze nog voor de keukendeur ..dus puur de keukendeur .
We laten haar heel vaak uit en ook nog voor we gaan slapen ,samen met onze Westy ..Ze geeft het ook niet aan qwa blaffen of piepen ..en peper helpt ook niet :'( Dus wat kunnen we doen ???

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shiva plast voor de keukendeur.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela

19 februari 2011, 09:57

hoe oud is je hondje?


leg er anders eens een krantje neer misschien is ze krant zinderlijk.

Shiva schreef het onderwerp

19 februari 2011, 09:59

Shiva is twee jaar geweest in November ...en weet ook dat de vorige eigenaar haar weggedaan heeft om haar geplas ....ze is super super lief :-)

Angela

19 februari 2011, 10:16

probeer het eens met een krantje als ze die ten minsen niet verscheurd :-D anders zou je van die celstof matjes kunnen gebruiken tekoop bij de kruidvat.

anders misschien gewoon weer van voor af aan beginnen en haar als een pup behandelen

moet ze trouwens niet loops worden want dan kunnen ze ook een beetje onzinderlijk wezen

Hanna

19 februari 2011, 10:19

Ik heb gehoord dat je de geur van urine weg krijgt met azijn. Daar komt de lucht niet doorheen. Ook al ruiken wij het niet, de hond wel. Misschien als ze het niet meer ruikt, dat het dan ook beter te corrigeren is.

Ik denk dan een krantje neerleggen. Als je haar betrapt, toch liefdevol/verantwoord corrigeren. Als je een plasje ziet, zorgen dat zij het niet ziet als je het opruimt. Misschien is het aandacht vragen en is dit aangepast gedrag geworden.

Succes.

Shiva schreef het onderwerp

19 februari 2011, 10:21

Ik heb geen idee qwa loops worden ...we hebben geen contact meer met vorige eigenaars .
Als ik buiten met haar ben dan moet ik ook vaak zeggen dat ze moet gaan plassen en dan bejubel ik haar :-) :-) en hoe kun je merken / zien dat ze loops moet worden ..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shiva plast voor de keukendeur.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^