Smuldier? Hoe en wat?

56 reacties · pagina 2 van 2

Chantal, Ajay & Bandit

15 februari 2011, 08:49 3 doggies

Naja ..
Ik zeg alleen dat niet elke hond er tegen kan!
Ik heb 2 bullen: 1 kan je alles voeren wat je wil..
En de ander is op vlees geweest, en dat is wel het laatste dat ik hem had moeten geven..
Daar heb ik van geleerd, maar daarbij ook geleerd dat je niet moet wisselen als een hond het ergens goed op doet...
En mij is altijd verteld dat Smuldier gekookt is..
Anders ziet het er ook niet zo bleek uit!
Maar dat is iets wat ik dus zelf niet zeker weet, ik weet het ook uit horen zeggen ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Smuldier? Hoe en wat?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*~ Izzy ~*

15 februari 2011, 08:55 3 doggies

Je kan wel naja zeggen, en je zegt niet alleen at niet elke hond er tegen kan.

Je begint meteen dat Smuldier gekookt is.. wat helemaal niet waar is.

Nicky heeft ook problemen met KVV, daarom geeft ze nu Renske en dat is gestoomd. Mij zal je niet horen zeggen dat ALLE honden PERFECT doen op KVV, NEE! Ik zeg de MEESTE honden... en 9 van de 10x gaan de honden op vooruit als ze van brokvoeding over gaan op KVV of BARF/NRV.

Wat de één onder "het goed op doet" verstaat, kan bij de ander zoiets zijn van... ik zou de drollen nog maar een keer bestuderen.

Dat is hetzelfde als "mijn hond doet het goed op Pedigree". Dit interpreteren ze van oké zijn vacht ziet er normaal uit, hij is niet aan de diarree en valt de bak aan.. want hij vindt het zo lekker.

Dan vraag ik me af wie dat jou ooit vertelt heeft, want die mensen zitten er finaal naast.

Smuldier is niet bleek! De pens versie zeker niet! Ik geef beide Smuldier compleet dus ik weet wat ik in mijn handen heb.

Enige wat bleek is en eruit ziet als gemalen karton zijn de hamburgers van Prins (diepvries dus). En Rodi zijn meer vegetarische hamburgers... want de hele erwten en worteltjes zie je zo zitten.

2 merken die ik dus al niet meer wil geven.. alleen de Rodi exclusive versie heb ik nog niet geprobeerd dus die ken ik nog niet.

Chantal, Ajay & Bandit

15 februari 2011, 09:01 3 doggies

Mensen mensen..
Je kan je ook gelijk aangevallen voelen!
Ik zeg het om dat ik niet anders wist..
Mij is verteld dat het gekookt is, daarom raad men het mij af!
Iedereen deelt hier toch zijn of haar ervaringen???
Nou dat is wat ik er van wist.. Oke nu weet ik dat het dus onzin is...
Jullie hebben je punt gemaakt :-D
En ik ben weer een weetje rijker!

En hij doet er goed op, omdat hij weer wit is ( hij zat onder de rode plekken), hij heeft geen jeuk meer, is gelukkig weer aangekomen (nadat hij 6kg kwijt was) en heeft weer vaste ontlasting!
Nou denk dat ik dan wel kan zeggen dat hij nu eindelijk voer heeft waar hij het goed op doet...

*~ Izzy ~*

15 februari 2011, 09:04 3 doggies

Nee, jij voelt dat :-)... je had ook meteen kunnen zeggen: "houd me te goede, maar zover ik weet is Smuldier gekookt".. maar dat zei je dus niet.

Dan ga je iets zeggen zonder beargumentatie waarom dat zo is, terwijl hier op het forum en op vele andere fora en sites te lezen is dat Smuldier rauw is..

Tja, dan krijg je een tegenwoord of je die nu leuk vindt of niet.

Ja, jij hebt dat voer dan inderdaad waar hij het goed op doet. Zal je mij niet horen zeggen :-), maar niet iedereen is zo! <--- daar doel ik op.

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

15 februari 2011, 09:05

Ik ga van de week als ik mijn geld binnen heb even een paar zakjes halen en het proberen. O-)

Zou ik het eigenlijk nog moeten overlaten gaan van de brokken naar vlees of moet ik gewoon ineens vlees geven?

Silver gaat trouwens van blikvlees wel aan de diare.

&Hoe kan ik het het beste laten ontdooien?

Ik had bij het pension waar ik gewerkt heb gezien dat ze daar de carnibest rollen in een plastic bak met warm water laten ontdooien. Kan ik dit ook doen? Of is er voor smuldier weer een andere manier?

Chantal, Ajay & Bandit

15 februari 2011, 09:09 3 doggies

@ Izzy: ik voelde het niet zo!.. Ben een Drenth en heb de slechte eigenschap iets te zeggen, zonder onderbouwing!
Is alleen wat ik had gehoord.. Mijn excuses!
En thnx voor het nieuwe weetje :-)

@ Remie: Toen wij nog vlees gaven legde we het altijd in de wasbak met lauw water: `s avonds voor de volgende ochtend en die ochtend weer voor de avond...

*~ Izzy ~*

15 februari 2011, 09:19 3 doggies

Het is goed :-). En graag gedaan ;-).

Mieke

15 februari 2011, 09:37 3 doggies

Ik heb ook even mee gelezen.

Ik geef nu ongeveer 3 maanden smuldier. En het bevalt goed..

Alleen wil ik graag mee weten van Nicky? Jou hond had hele erge jeuk door de smuldier.

Want ik heb 2 honden, en de ene heeft nergens last van, en de ander krabt zichzelf helemaal open. Ik dacht dat hij vlooien had maar geen vlo te zien. Hij heeft wel hele schilferige huid.
Kan dat door het voer komen?

15 februari 2011, 09:45 3 doggies

Ik geef 1x per week ook smuldier. Had er 2 soorten is meegebracht om te zien hoe hij reageerde, had de complete en de kip. Hij lust ze beide even graag

Mojuan

15 februari 2011, 12:08 3 doggies

Er is een glutenvrije versie van Smuldier te koop.
Dus zelfs voor een hond die niet tegen graan kan hebben ze voer.

Mieke,

Het kan idd zijn dat jouw hond niet tegen Smuldier kan door een bepaald ingredient.
Je zou eens kunnen proberen wat er gebeurt als je andere voeding gaat geven.

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

16 februari 2011, 18:25

Ik heb nu smuldier voor een weekje gekocht.
Silver werd al gek van de geur toen het nog in de verpakking zat haha.

Ben benieuwd vanavond. O-)

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

16 februari 2011, 18:26

oh trouwens ik ga het verschil bijhouden.

Ik heb silvers 'kenmerken' opgeschreven, zoals vacht, karakter en geur.

ben benieuwd of dit veranderd. Zo niet dan kan ik misschien weer gewoon brokken gaan voeren en tussen door smuldier inpv brokken.

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

16 februari 2011, 20:52

Hij heeft nu pens/vlees compleet gekregen met kip.

Gesmuld!

Heb hem nog nooit zijn bak zo snel leeg zien eten. Zelfs de eischillen at hij op,(ik doe altijd een ei door het eten) deed hij ook nog nooit.

Ook wil hij nu overal snuffelen waar hij gegeten heeft en volgt hij mij overal alsof; jij bent leuk, ik krijg vlees van jou. O-)

Liesbeth/Skinny

16 februari 2011, 22:15 3 doggies

skinny vind smuldier ook heerlijk


maar van de kip variant kreeg ze buikpijn ,kan toeval wezen,maar neem de gok niet weer

huskywoman

16 februari 2011, 22:20 3 doggies

ik zou idd eerst kijken hoe hij reageerd op smuldier(mijne reageerde met veel jeuk, maar dat is per hond verschillend)
Zou hem niet meer dan 500gram geven om te beginnen.
Voor zijn gewicht zou hij 450gram mogen en husky's zijn heel zuinig qua verbruik O-)
En zeker als hij gecastreerd word zou ik zelfs dan maar 400gram geven ;-)
Quincey weegt 25kg maar kon van kvv maar 200gram per dag verdragen, anders werd hij te zwaar ;-)

Sharon & Nikita

17 februari 2011, 15:25 3 doggies

Ik las de glutenvrij van smuldier en dat klopt

Op de verpakking van vlees kompleet (zo staat het er) staat inderdaad dat het glutenvrij is.

Nikita heeft hem net lekker opgesmuld.

Het is me met smuldier wel opgevallen dat ze iets meer "stinkt" als ze de pens versie heeft gegeten.

Monique & de zwart-witjes

17 februari 2011, 16:03 3 doggies

@ Remie, gisteren zeiden mijn man en ik nog tegen elkaar dat onze honden niet meer uit hun bek stinken sinds ze Lotgering krijgen!

@ Sharon, pens stinkt altijd, ik ruik het ook altijd goed als ze een gedroogd pensstaafje hebben gehad. Is naar mijn idee wel zo weer weg.

liesbeth

17 februari 2011, 16:05 3 doggies

Hier 5 dagen Lotgering en 2 dagen smuldier glutenvrij.

En het bevalt mij en de hondjes nog meer helemaal goed! ;-)

Japjes

17 februari 2011, 17:33 3 doggies

hier vinden ze smuldier ook lekker behalve de kip variant.
ik leg het sávonds in de koelkast kunnen ze het de volgende dag sávonds eten.

ik voer op het oog.......

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Smuldier? Hoe en wat?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^