's avonds onrustig

77 reacties · pagina 3 van 3

Sam

6 maart 2011, 22:08

Huh? Je kan toch ook gewoon je muis gebruiken en dan dat blauwe bakje gebruiken om omhoog te gaan? Of de pijltjes? Ik snap het nog steeeeddsss niet! O-)
Xx

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "'s avonds onrustig" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pauline

6 maart 2011, 22:10

Ehm.... Hoe kan ik dat het beste uitleggen

Hihi Soof, ik lach je niet uit hoor , maar vind je reacties wel schattig.

Als je naar de homepage gaat staan de topics waarop het LAATST is gereageerd 'bovenaan'.
Dus...als ik inlog op HP, valt mijn oog gelijk op die topics.
Dus...met het woordje up krijg je het topic weer omhoog, zodat mensen hem weer gelijk zien in plaats van dat hij ergens helemaal onderaan komt te staan.

Snap je het ?

Pauline

6 maart 2011, 22:12

Precies wat Daphne zegt :-D

J. & T. van H & D

6 maart 2011, 22:13

Ik vind het moeilijk te beoordelen, de hond zal toch een reactie van jullie krijgen, of van de andere hond dat kan ook nog, waardoor de hond hiermee door gaat. 's avonds word het waarschijnlijk rustig in huis, iedereen voor de tv of achter de compie, en dan gaat de hond proberen om in de belangstelling te komen, en ergens denk ik dat dit ook lukt :-). Reageren jullie echt helemaal niet dan haalt de hond hier ook geen beloning uit, snap je. :-)

Pauline

6 maart 2011, 22:14

Jep ik snap het.

Sam

6 maart 2011, 22:18

Ohhhh aha! Ik snap hem! Dankje! Ja ik mag dan wel vwo advies hebben. Heeeel slim ben ik nou ook weer niet. Hahaha! Xxx

Sam

6 maart 2011, 22:20

Up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-!!!!!
Hahahaha! :-)

Pauline

6 maart 2011, 22:20

Haha ja idd :-D

Sam

6 maart 2011, 22:27

Ja goh. Ik dacht hoe kan je nou met het woordje UP omhoog gaan?! Haha!:-D Soms maak ik nogal domme opmerkingen! Hahaha!!!!
Maar ik ga nu echt echt slapen!
Welterusten iedereen.
Xx
En nog ff om deze topic omhoog te halen: ...

Sam

6 maart 2011, 22:28

Up!

Sam

7 maart 2011, 16:03

Halloo! Sorry ik had vanochtend net te weinig tijd om ff op HP te gaan! Dus nu ben ik err!
UP!!

Pauline

7 maart 2011, 19:31

Whaha :-D

Sam

7 maart 2011, 19:31

Hahahahahaha!!!:-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "'s avonds onrustig" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^