Ik zit met een klein probleempje, Diesel doet het super goed is niet een super sloper is mits hij genoeg uitdaging/beweging krijgt rustig in huis maar hij heeft 1 klein nadeel/probleem hij eet de kattenbak leeg.
Nu vind ik dit niet echt een fris gebeuren gezien hij ook van zoenen houd, jullie begrijpen dat je daar niet op zit te wachten.
We hebben al geprobeerd met h'm te laten schrikken dus een klap op de kattenbak geven maar dan komt hij eruit (hij zit er helemaal in) kijkt je
aan en draait z'n eigen weer om en wil dan weer verder gaan.
Dit heeft ons al een kattebak gekost mijn man kent z'n eigen krachten niet
.
De bak staat achter een deur in de keuken de deur staat altijd open we hebben deze al omgedraaid met de ingang naar de muur, de poes past er zelf bijna niet meer in dus wie heeft er nog meer tips/ideeënze zijn van harte welkom



3 doggies

